У Хусті пройшло засідання районної ради

[Total: 0    Average: 0/5]

0Вчора, 31 липня, під головуванням Василя Губаля та за участі начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, депутатів, відбулось засідання двадцятої сесії Хустської районної ради VI скликання.

На початку голова районної ради зачитав депутатське звернення Семена Кучеренка щодо питання ремонту дороги в селі Копашнево, а також депутатський запит Василя Немеша щодо виділення коштів на капітальний ремонт котельні Боронявського дошкільного навчального закладу.

Після цього, депутати проголосували за порядок денний в цілому, перейшовши до розгляду питань.

Основним з них було Про внесення змін до рішення районної ради від №287 від 29 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік». Щодо висвітлення цього питання виступила в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Галина Костак.

Відтак, заслухавши інформацію, депутати розпочали активну дискусію щодо одного з пунктів цього рішення – про організацію третьої зміни оздоровлення учнівської молоді у літніх шкільних таборах. А саме у 6 школах району: Н. Бистрому, Липчі, Вишкові, Бороняві, Н. Селищі та Сокирниці, де цього року оздоровлено найменший відсоток школярів.

Не погоджуючись із цим рішенням, депутати районної ради висловили своє невдоволення. Вони кажуть, що краще б ці кошти спрямувати на інші потреби школи, або ж з нового навчального року збільшити суму коштів на харчування. Після тривалих дискусій, рішення все-таки було прийнято. Тому третя зміна оздоровлення проходитиме у шести школах Хустського району.

Далі депутати перейшли до розгляду питання «Різне», де прийняли порушити клопотання перед Закарпатською обласною державною адміністрацією, Міністерством екології та природних ресурсів України щодо виділення у 2014 році коштів для здійснення природоохоронного заходу із вивезення на утилізацію з території ВАТ «Агрокомплекс» с. Рокосово Хустського району токсичних відходів І, ІІ класу небезпеки.

«На комісіях було порушено клопотання депутата від села Липовець Івана Григорика щодо дороги у с. Липовець. Тому ми вирішили прийняти це звернення на сесії райради, аби розглянути це питання в загальному про стан доріг в нашому районі. Пропоную направити це звернення до Закарпатської облдержадміністрації, обласної ради, обласного Управління автомобільних доріг у Закарпатській області з проханням звернути увагу на стан справ автомобільних доріг в Хустському районі», — наголосив голова районної ради Василь Губаль.

 Хустська районна рада

Comments are closed.