Будівництвом біля ринку на Заньковецькій в Ужгороді зайнялася прокуратура

[Total: 0    Average: 0/5]

0Прокуратура міста Ужгорода ініціювала перевірку за фактом будівництва по вул. Заньковецької – Бестужева поряд з ринком.

Передувало цьому звернення ужгородців до прокуратури міста через публікацію на одному з регіональних інтернет-ресурсів з проханням розібратися чи є законним зведення фундаменту поряд з ринком по вул. Заньковецької. Зокрема, мешканці скаржаться на неправомірність зведення фундаменту на земельній ділянці у зв’язку з відсутністю відповідного інформаційного стенду про будівництво та невдоволені тим, що зведення фундаменту відібрало у власників транспортних засобів належні умови для паркування.

Відтак, прокуратура міста Ужгорода, керуючись ст. 6 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», ініціювала проведення Державною інспекцією сільського господарства у Закарпатській області перевірки доводів, викладених у публікації та вжиття вичерпних заходів за наявності підстав. Хід перевірки прокуратурою міста взято на контроль, а про її результати обов’язково буде поінформовано громадськість.

Джерело: Прес-служба прокуратури міста Ужгорода

Comments are closed.