Віктор Погорєлов «насварив» директора Департаменту міського господарства Касперова

[Total: 0    Average: 0/5]

завантаженняМер Ужгорода обурився через парковку біля пологового і затяжні земляні роботи.
Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради в ході розгляду питання щодо надання та продовження дозволів на проведення земляних робіт мер міста Віктор Погорєлов «насварив» директора Департаменту міського господарства Олексія Касперова.

Предметом обурення міського голови стали намагання знову провести через виконком дозвіл на облаштування парковки біля пологового будинку, а також – неналежний контроль Департаменту міського господарства земляних робіт і ліквідації їх наслідків.

За словами В. Погорєлова, питання про влаштування автопарковки в межах зеленої зони на 48 паркувальних місць біля пологового будинку виносилось на розгляд під час минулого засідання виконкому. Тоді його було відправлено на довивчення, а в. о. головного архітектора міста Леоніда Самсонова – зобов’язано вивчити ситуацію на місці. Однак, як виявилось сьогодні, Л. Самсонов на місце пропонованої парковки не виходив, та й, обурився В. Погорєлов, в межах зеленої зони парковки бути не може, «достатньо поставити шлагбаум біля пологового, через який під будівлю заїжджатиме, наприклад, спеціальний транспорт».

Висловив своє незадоволення мер О. Касперову і в зв’язку з неналежним контролем за тим, як видаються і продовжуються дозволи на проведення земляних робіт, і як після їх проведення ліквідовуються наслідки розриттів. Каже: Департамент спочатку через виконком дає дозволи, а вже коли треба розиття усувати, виявляється, що фірма-виконавець, яка роботи проводить, не має потрібних матеріалів. Відтак, дозволи продовжуються – на 20 днів, на місяць.

В. Погорєлов звинуватив О. Касперова в тому, що за цими процесами немає контролю і порадив провести службове розслідування, аби з’ясувати, хто такі питання пропонує на розгляд виконкому – фактично, пропонує дозволи надати. А ще – «поспілкуватись з підлеглими, щоб на майбутнє вони Касперова не підставляли».

 Тетяна Кашуба

http://zakarpattya.net.ua

Comments are closed.