В кривавій ДТП на Свалявщині зіткнулися каміони і мікроавтобус

[Total: 0    Average: 0/5]

Трагедія сталася на відрізку траси Київ-Чоп в районі села Сусково, що під Свалявою.

Офіційної версії ДТП поки нема, і слова водія вантажівки розходяться з словами інших очевидців та учасників ДТП. У ній постраждали водії та пасажири 3 авто – вантажівки на закарпатських номерах, мікроавтобусу на іноземних номерах та вантажного мікроавтобусу.

За попередньою версією, вантажівка Renault рухалася з боку Мукачева. В який момент на слизькій від дощу дорозі вантажівку почало розкручувати. Водночас, на зустріч їй їхав мікроавтобусу Volkswagen Transporter, а за ним – вантажний мікроавтобус Iveco. Вантажівку розвернуло перпендикулярно трасі і причепом вона протаранила пасажирський мікроавтобус, який відкинуло у вантажний мікроавтобус Iveco.

У пасажирському мікроавтобусі Volkswagen їхала сім’я – чоловік, дружина, маленька дитина, мати чоловіка й теща. Остання, яка сиділа разом з зятем та його мамою на передньому сидінні, загинула на місці. У водія пасажирського мікроавтобусу сильно пошкоджена рука і нога. Його маму з численними травмами забрала швидка, як і дружину з дитиною.

Також дещо постраждав і водій вантажного мікроавтобусу Iveco. Аби зрозуміти, якої сили був удар, варто поглянути на передню частину вантажного мікроавтобуса, на який відкинуло пасажирський. Передньої частини фактично нема.

 

 

 

 

 

 

Постраждалих вирізали з автомобіля спезасобами рятувальники.

Водій вантажного мікроавтобусу Iveco зауважив нашому кореспонденту, що як тільки він помітив, що вантажівку починає розкручувати, відразу почав гальмувати і ще до зіткнення зупинився. Так само гальмував і водій пасажирського мікроавтобусу, але причепом вантажівки його відкинуло на вантажний мікроавтобус.

Водночас, водій вантажівки наполягає, що він зупинився перш ніж зіткнувся з мікроавтобусом з пасажирами.

За попередньою інформацією, сім’я, яка їхала на Volkswagen Transporter, прямувала за кордон на заробітки.

Додаткові подробиці на фото та відео, які редакція не рекомендує переглядати особам, який не виповнилося 18 років.

Також додамо, що через ДТП з 8 до 10.30 рух на ділянці траси Київ-Чоп було перекрито, відтак водії об’їжджали його через Сваляву.

Попри це з обох боків вишикувалася кілька кілометрова черга.

http://www.mukachevo.net

 

Comments are closed.