На Говерлі сніговий покрив вже сягнув позначки в 50 сантиметрів

[Total: 0    Average: 0/5]

Україну буде заливати дощами ще як мінімум тиждень, а українці змушені через погоду коригувати свої плани і сидіти вдома.

Найпопулярніша нині фраза українців про погоду – “набридло”. Навіть київський Хрещатик, який у вихідні – традиційне і наймасовіше місце відпочинку – зараз майже безлюдний.

Ті ж, хто зрештою зважився вийти надвір, радше не прогулюються, а пливуть. Найбільше нарікань на зіпсовані плани, а популярними елементами гардеробу стали дощовики, гумові чоботи і парасольки.

Водночас, за словами синоптиків, дощі продовжаться. В понеділок у північних областях, а у вівторок у східних областях можливі сильні дощі. Досить такого дискомфорту додасть і поривчастий вітер на території України.

Найхолодніше найближчими днями буде у Західних областях – до +6. А в Карпатах температура буде близько нуля і мокрий сніг. Наприклад, на Говерлі сніговий покрив вже сягнув позначки в 50 сантиметрів.

Для решти ж України середня температура буде +10 і як мінімум ще цілий тиждень.

Повернення безхмарного неба очікується вже на початку жовтня. Як повідомлялося раніше, в цьому році бабине літо до України може і не прийти.

Іван Гребенюк, Валентина Доброта. ТСН, 1+1

http://tsn.ua

Comments are closed.