Закарпатський суд зупинив реалізацію майна кредитної спілки “Мрія”

[Total: 0    Average: 0/5]

На виконанні у відділі примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Закарпатській області з 2009 року перебуває зведене виконавче провадження відносно боржника Кредитної спілки «Мрія», на загальну суму 21 169 657, 10 грн.

В ході виконання даного виконавчого провадження державним виконавцем, відповідно до ст. 55 Закону України «Про виконавче провадження» (в редакції від 21.04.1999), були накладені арешти на рахунки боржника, на все рухоме та нерухоме майно боржника та оголошено заборону на його відчуження. Також, внесено до Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна та Державного реєстру обтяжень рухомого майна обтяження на все майно боржника.

Протягом 2010-2012 років, з метою погашення заборгованості, реалізовано рухоме майно та нерухоме майно, яке належить боржнику. Кошти від реалізації вищезазначеного майна боржника перераховані, відповідно до ст. ст. 43 та 44 Закону України «Про виконавче провадження».

Станом на сьогодні на реалізації перебуває нерухоме майно.

Відповідно до вимог ст. 13 Закону України «Про виконавче провадження», державним виконавцем призначено суб’єкта оціночної діяльності – суб’єкта господарювання, яким здійснено оцінку вищезазначеного майна. Визначена вартість майна сторонами виконавчого провадження оскаржувалась та було проведено рецензування звіту про оцінку майна.

За результатами проведеного тендеру з визначення спеціалізованої торгівельної організації та на підставі Генерального договору №1 від 06.01.2012 про реалізацію арештованого майна, на яке звернено стягнення державними виконавцями при примусовому виконанні рішень укладеного Державною виконавчою службою України, нерухоме майно передано на реалізацію до спеціалізованої організації.

Відповідно до ст. 62 Закону України «Про виконавче провадження», після проведення уцінки, нереалізоване майно повторно передано на реалізацію.

Згідно п. 3.5 Тимчасового положення про порядок реалізації арештованого нерухомого майна, затвердженого наказом МЮУ від 27.10.1999 №68/5, спеціалізована організація, яка проводить публічні торги, публікує на відповідному веб – сайті інформацію про нерухоме майно, що реалізується.

Однак, станом на 12.09.2013, зведене виконавче провадження, ухвалою Ужгородського міськрайонного суду від 06.09.2013, зупинено.

За період перебування на виконанні даного виконавчого провадження, зусиллями органів державної виконавчої служби у Закарпатській області на користь стягувачів примусово стягнуто близько 1 млн. 819 тис. грн.

Управління ДВС Головного управління юстиції у Закарпатській області

Comments are closed.