Закарпатські та угорські спеціалісти перевіряють якість водотоків Тиси

На виконання Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах та плану роботи українсько-угорської робочої групи експертів по охороні якості вод на період травень 2013 року – березень 2014 року 19-20 вересня 2013 року відбулася зустріч експертів Робочої групи з охорони якості вод, в якій прийняли участь спеціалісти Державної екологічної інспекції у Закарпатській області.

У відповідності до діючого «Порядку проведення на українсько-угорських прикордонних водах відборів проб, визначень, оцінки якості та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях» українські та угорські спеціалісти здійснили відбір проб та провели інструментально-лабораторні вимірювання вмісту забруднюючих речовин у відібраних пробах в прикордонних контрольних створах р. Тиса: Чоп/Загонь та Тисауйлак/Вилок. Крім того, в ході зустрічі угорські спеціалісти представили методику оцінки проб фітопланктону (розрахунок EQR, класифікація).

Результати проведених вимірювань вмісту забруднюючих речовин у відібраних пробах будуть використані при проведенні оцінки якості вод транскордонних водотоків.

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області

Comments are closed.