Племінник Ледиди виділив 13 мільйонів на водопостачання села “губернатора”

[Total: 0    Average: 0/5]

Проект з будівництва системи водопостачання та водовідведення в селі Барвінок Ужгородського району реалізовуватиме фірма, яка є субпідрядником по нищенню площі Народної в Ужгороді.

Ужгородська райдержадміністрація Закарпатської області 29 листопада за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Коватехбуд» на будівництво системи водопостачання та водовідведення в селі Барвінок Ужгородського району. Вартість угоди склала 12,89 млн грн. Про це повідомляють “Наші гроші” за посиланням на «Вісник державних закупівель».

Роботи триватимуть до кінця 2015 року, фінансування надане з державного бюджету.

Власником фірми «Коватехбуд» є Віктор Копач. Маючи статутний фонд 35 тисяч гривень, за останні п’ять років фірма виграла тендерів на 77,61 млн грн.

Єдиним конкурентом фірми було ТОВ «Хемкостав-Уа», 25% статутного капіталу котрої належить її директору Геннадію Чікалеву, а решта – словацькій фірмі «Псй-Хемкостав» та трьом мешканцям Словаччини: Станіславу Янічу, Мілану Дунаю та Тібору Мічузі.

«Хемкостав-Уа» почав вигравати державні тендери у 2010 році після призначення Олександра Ледиди (Партія регіонів) головою Закарпатської облдержадміністрації. Після конкурсу на будівництво протисухотної лікарні у Нижній Апші вартістю 21,17 млн грн., на якому заради перемоги «Хемкоставу» було з формальних обставин відхилено дешевшу заявку іншого учасника, керуючий справами виконавчого апарату Закарпатської облради Михайло Попович заявив, що цей тендер взагалі було проведено через фінансову зацікавленість виконавчої влади в області, зокрема особисто губернатора.

Нагадаємо, село Барвінок, для якого замовили будівництво мереж, є рідним селом голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди.

Нещодавно для цього ж села була замовлена рекультивація сміттєзвалища за 3,5 млн грн. Займатиметься рекультивацією все те ж ТОВ “Коватехбуд”

Як повідомляло раніше Закарпаття онлайн, сміттєзвалище існує вже близько 14 років і займає площу 9 га. Воно розташоване під ранчо-готелем «Золота гора», що належить родині Ледиди. За час губернаторства останнього, повідомляло видання, територія закладу «суттєво розширилася і забудувалася».

У селі Барвінок по вул. Е.Егана, 50 прописане ПП «Золота Гора». Його у 90-х заснував Іван Георгійович Ледіда, екс-депутат Закарпатської облради. У цьому році фірму переписали на Олександру Ледиду-Павлюк, дочку губернатора, ім’я котрої фігурує і в скандальній приватизації споруди стоматологічної поліклініки в Ужгороді.

Ужгородську РДА, яка замовляла цей тендер, з лютого цього року очолює племінник Олександра Ледиди – Віктор Ледида, він же голова Закарпатської обласної молодіжної громадської організації «Молоді регіони».

http://zakarpattya.net.ua

Comments are closed.