Правоохоронці роз’яснили мукачівським підліткам основи адміністративної відповідальності

[Total: 0    Average: 0/5]

Саме з метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження злочинів з боку неповнолітніх, виявлення осіб, які втягують молодь у злочину діяльність, працівники Мукачівського міськвідділу міліції регулярно проводять у навчальних шкільних закладах м.Мукачева та Мукачівського району профілактичні заходи на правову тематику.

На цей раз така зустріч відбулася з учнями у Мукачівському професійному аграрному ліцеї ім. Данканича. Співробітники відділення кримінальної міліції у справах дітей та дільничний інспектор прочитали лекцію, присвячену кримінальній і адміністративній відповідальності неповнолітніх за вчинення злочинів та відповідальності батьків за невиконання батьківських обов’язків. Як відомо, незнання законів не звільняє від відповідальності. Правоохоронці докладно ознайомили підлітків з поняттями злочину та відповідальності за його вчинення аби застерегти підростаюче покоління від необдуманих вчинків та правопорушень. З профілактичною метою неповнолітнім під час зустрічі також було роз?яснено негативні наслідки вживання спиртних напоїв та наркотиків, та паління у досить юному віці.

“Такими бесідами мукачівські правоохоронці намагаються охопити якомога більше шкіл району, щоб максимально підготувати підростаюче покоління до ступу в доросле життя і ознайомити їх з правами і обов’язками. Отже, профілактика правопорушень один із головних інструментів проти злочинності, а значить подібні зустрічі надалі в обов’язковому порядку проводитимуть правоохоронці. Подібного роду акції планується проводити в усіх школах Мукачівщини постійно” – зазначив заступник начальника міськвідділу міліції Володимир Кеменяш.

Євгенія Красилинець, Мукачівський МВ УМВС

Comments are closed.