Шквальний крижаний вітер перевертає фури на трасі Чоп-Київ

Попри майже цілодобове чищення доріг, третю добу залишаються затори на трасі Чоп-Київ на Львівщині. Через снігові замети там украй ускладнений рух.

Ділянку біля Бродів щороку найбільше замітає снігом. У вітер на дорозі навіть важко стояти. Уночі біля Бродів вітер був такої сили, що перекинув дві фури, які їхали порожніми. Рух на трасі наразі обмежений. Від села Ожидова до Хватова автомобілі пропускають почергово то в один, то в інший бік. По обидва боки траси скупчилися кількакілометрові затори.

Також затори є від Радехова до межі з Волинською областю. Там водії чекають, доки працює снігоочисна техніка. На трасі Київ-Чоп попри чищення снігу й надалі залишаються сильні затори “Їхати зараз небезпечно. Вантаж у міжнародному сполученні. Через те ліпше залишитись на ту добу і перечекати ті погодні умови”, – пояснює далекобійник Сергій.

Десятки сіл через замети опинилися повністю заблокованими. Лише рятувальним транспортом звідти можна дістатися лікарні, а продукти подекуди розвозять снігоходами.

Синоптики поки що не тішать прогнозами. На найближчі два дні оголосили штормове попередження. Сильні пориви вітру, хуртовини і снігові замети випробовуватимуть захід України і далі.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька
http://tsn.ua

Comments are closed.