У Берегові вирішили дати гроші на сміттєпереробний завод

[Total: 0    Average: 0/5]

_YxoGErPwhM5 березня о 9.00 у сесійній залі Берегівської міськради розпочалося засідання виконавчого комітету. Порядок денний, що складався з64 питань розглядали 21 член виконкому.

Нагадаємо, на минулій сесії міськради з комітету було виключено 4 членів. Першим розглядали проект рішення про затвердження переліку адміністративних послуг. Очільник адмінцентру Микола Павлюк інформував про те, що структура надаватиме 26 послуг, серед них і видача «першого» паспорта громадянина України за принципом «єдиного вікна».

Затвердили члени виконкому структуру, штат та чисельність Берегівського міського територіального центру соціального обслуговування Берегівського міськвиконкому. Так, минулоріч центр обслужив 1100 людей (з них 754 – вдома, на стаціонарі — 46). Також Василь Мегіц, начальник управління соціального захисту населення, повідомив, що минулого місяця щодо відшкодування похоронних витрат звернулися 5 осіб(компенсація становить 450 грн).

Також проголосували члени виконкому за порядок компенсації витрат за пільгове перевезення пасажирів перевізником ТОВ «Авант-Берегово» по місту на 2014 рік. Отож, з дуже низької цифри 0,56% пропонується підняти до 3,0% (відсоток пільговиків від загальної кількості перевезених пасажирів).

Далі Андрій Фечора прохав членів виконавчого комітету схвалити Програму будівництва заводу механізованої переробки та складання побутових відходів на 2014 рік. Загалом на цю справу від міста буде виділено 530 тис. грн. Окрім того у місті з’являться і нові маршрути громадського транспорту: Мужайська – п-т Геологів (через вул. Кутузова), Мужайська – Чопівка (через ЗОШ № 10 і Затишне). Важливим питання засідання виконавчого комітету стали підсумки економічного та соціального розвитку м. Берегова за12 місяців 2013 року. Андрій Фечора повідомив, що за економічними показниками міст опинилося на18 місці в області. Міський голова зауважив, що цей факт не потрібно приховувати, а навпаки – почати активно працювати. Мер наголосив на важливості збільшення привабливості інвестиційного клімату міста. А депутат облради Пейтер Чаба запропонував створити робочу групу для моніторингу ситуації умов діяльності приватних підприємців, адже зараз часто від підприємців вимагають сплати за послуги газо- та електропостачання на місяці вперед. Мер запропонував, аби на наступне засідання виконкому запросили зі звітом очільників місцевих РЕСу та філії «Закрапатгазу».

Далі голосували пакетом ряд земельних, містобудівельних та архітектурних питань. Наприкінці керуюча справами виконавчого комітету Вероніка Бендик інформувала про пропозиції щодо утворення на території міста Берегова звичайних та спеціальних виборчих дільниць для проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року. Запитань з цього приводу у членів виконкому не виникло.

Опісля в.о. начальника управління культури Ольга Матей повідомила, що Василь Вовкунович звернувся до неї з усним проханням, аби протягом дня з гучномовців Будинку культури лунали пісні Ореста Лютого. Пані Ольга зазначила, що пісні цього автора містять зневагу щодо національної ознаки та подекуди інвективну лексику, тому проти ротації творчості Ореста Лютого у місті. Тому члени виконкому у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією підтримали ідею щодо погодження використання апаратури міського БК тільки за наявності заяви та за погодженням виконавчого комітету. При цьому апаратуру для проведення міських свят, фестивалів, «дзвоників» надаватимуть як завжди.

На цьому порядок денний було вичерпано, тож засідання закрили. Також міський голова Золтан Бабяк запросив членів виконкому долучитися до святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка 7 березня. Нагадаємо, об 11.00 відбудеться урочисте покладання квітів та вінків до барельєфу Кобзарю біля ЗОШ № 5, а на 12.30 запланований святковий концерт у Будинку культури.

beregszasz

Comments are closed.