Помер головний редактор щотижневого видання «Карпатолйо»

[Total: 0    Average: 0/5]

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПісля довготривалої хвороби, на 59 році життя помер головний редактор щотижневого видання «Карпатолйо», художник, графік, заступник голови спілки  художників та прикладного мистецтва ім. Імре Ревеса, віце – президент з питань культури Товариства Угорської Культури Закарпаття Дьордь Рішко.  

Народився Дьордь Рішко 1 січня 1955 року в Тячеві.

Початкову та середню освіти здобув у рідному місті, після поступив на навчання в ужгородське училище прикладного мистецтва. Це був художник-графік, який передавав у своїх картинах внутрішній стан своєї душі. У виставках почав приймати участь з 1992 року. Натхненням його робіт слугували філософські теми. З самого початку ( 1993 ) був  членом Закарпатської угорської  спілки образотворчого та прикладного мистецтва  Асоціації Художників ім. Імре Ревеша , де в 2002 році був обраний віце -президентом.

Активний організатор і учасник закордонного та вітчизняного  художнього табору , художніх  виставок. З самого початку він був активним членом Товариства Угорської Культури Закарпаття ( КМКС). У 1999 році під редакцією Дьордя Рішко «отримала життя» збірка про Закарпатських бетлегемів під назвою «Пастухи, прокидайтеся…»

З 2005 року й до самої смерті невпинно та самовідданно  працював головним редактором видання «Карпатольйо». Правда , пропозиції та ідеї , пов’язані з підготовкою останнього номеру газети  «Карпатольйо» були  тільки по телефону з лікарняного  ліжка , але він працював майже до останніх днів свого життя. Це була певна і точна людина, яка на протязі десяти років створювала «лице» видання. Хоча ми, як і він сам знали про невиліковну хворобу, смерть вразила нас усіх.

http://karpatskijobjektiv.com

Колектив газети “НЕДІЛЯ” висловлює щирі співчуття родині та колегам покійного.

http://nedilya.net

Loading...

Comments are closed.