Як ужгородські школярі ставляться до алкоголю?

Ужгородцям розкажуть, як минув проект «Здоровий спосіб життя без алкоголю»

У понеділок, 23 червня, о 10.00 у малому залі Ужгородської міської ради відбудеться прес-конференція, присвячена результатам проекту «Здоровий спосіб життя без алкоголю».

Проект спільно ініціювали Ужгородська міська рада та ЗОГО «Міцна родина». Упродовж двох тижнів у всіх школах Ужгорода волонтери розповідали школярам про шкідливий вплив спиртного і наслідки алкогольної залежності. Громадські активісти також провели анонімне анкетування, аби з’ясувати, скільки підлітків вживає алкоголь і як вони до цього ставляться. На прес-конференції озвучать результати анкетування і обговорять ситуацію зі вживанням спиртного серед школярів. Також громадські активісти презентують соціальний відеоролик про переваги здорового способу життя.

За розпорядженням в.о.міського голови в Ужгороді розпочали вечірні рейди, мета яких – заборонити продаж алкоголю неповнолітнім. Відтак на прес-конференції прозвітують, як борються з порушниками, скільки адмінпорушень зафіксували і як планують популяризувати здоровий спосіб життя без алкоголю в Ужгороді.
У прес-конференції візьмуть участь:

Маріанна Ісайська, голова ЗОГО «Міцна родина»

Василь Кручаниця, головний лікар Закарпатського обласного наркологічного диспансеру

Оксана Бабунич, начальник управління освіти Ужгородської міської ради

Початок заходу: 23 червня о 10.00.

Місце проведення: малий зал Ужгородської міської ради.

Запрошуємо всіх представників ЗМІ.

Прес-служба Ужгородської міської ради