На Закарпатті виготовлятимуть деталі до АН-32

[Total: 0    Average: 0/5]

0Підготовча робота по виробництву завершується.

Адміністрація ДП «Закарпатське вертолітне виробниче об’єднання» (директор Іван Дзябко) спільно з профспілковим комітетом підприємства (голова Василь Мадар) у важкий період фінансово – економічної кризи шукають шляхи виходу з неї, намагаються вирішувати питання соціально – економічного захисту працюючих.

На підприємстві, яке розташоване в гірській глибинці Закарпаття – віддаленому селищі Дубове Тячівського району – силами фахівців завершується підготовча робота для серійного виробництва антенної техніки та прив’язних систем, запчастин до літаку АН-32. Підприємство готове виконати всі замовлення Концерну «Укроборонпром» щодо дрібновузлової збірки деталей для потрібного виробництва різних видів продукції згідно потреб військово-промислового комплексу.

Інша проблема, яка хвилює керівництво та профком ДП «Закарпатське вертолітне виробниче об’єднання» – погашення існуючої заборгованості з виплати заробітної плати. З даного питання вони звернулися до керівників Концерну «Укроборонпром» і сподіваються на чимскоріше його вирішення.

На ФОТО: директор ДП «Закарпатське вертолітне виробниче об’єднання» Іван Дзябко (праворуч) та голова профкому Василь Мадар обговорюють перспективи розвитку підприємства.

Сергій Баранчиков, завідуючий відділом організаційно-гуманітарної роботи Закарпатської облпрофради, фото автора

Loading...

Comments are closed.