У тячівській “Берізці” оздоровлюватимуться діти учасників АТО

Також влада району намагається вирішити питання з оздоровленням і дітей з Луганщини

Про це т.в.о. голови Тячівської райдержадміністрації Василь Йовдій повідомив в рамках вчорашньої наради зі своїми заступниками та окремими керівниками структурних підрозділів державної адміністрації.

За словами Василя Михайловича, на сьогодні одним з першочергових завдань в районі є соціальна допомога військовим, що служать в АТО та їх рідним. Тому прийнято рішення безкоштовно оздоровити в дитячому таборі діток мобілізованих на Схід вояків, адже наразі їм особливо потрібні турбота та моральний відпочинок.

Протягом декількох днів спеціалістами державної адміністрації спільно з керівником районного волонтерського центру буде пророблено відповідну роботу, за результатами якої сформують групу з 60-70 дітей, що оздоровляться в «Берізці». Тут вони отримуватимуть п’ятиразове харчування та цікаве дозвілля, не відриваючись від навчального процесу в школі.

Крім того керівник району дав доручення спеціалістам управління освіти спільно з керівником дитячого табору «Берізка» вивчити можливість оздоровлення в ньому дітей з Луганської області. Їх перебування в таборі заплановано на наступний заїзд, який припадає на період новорічних свят. Тож юнаки та дівчата зі Сходу матимуть можливість не тільки добре відпочити та оздоровитись, а й ознайомитись із культурою та традиціями Тячівщини.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації