На Іршавщині хтось викинув гранату у сміття

Небезпечну річ знайшли на сміттєзвалищі у Дубрівці.

Сьогодні вранці до чергової частини Іршавського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від начальника відділу з питань цивільного захисту населення Іршавської РДА про те, що ним отримано інформацію від невідомого громадянина, що на сміттєзвалищі с.Дубрівка виявлено предмет, схожий на гранату Ф-1.

На місце пригоди одразу виїхала слідчо-оперативна група Іршавського райвідділу міліції на чолі з начальником райвідділу Мироном Черничком. Як з′ясували правоохоронці, гранату знайшли громадяни, які працюють на сміттєзвалищі. Правоохоронці допускають, що хтось із мешканців району небезпечну знахідну тримав у себе вдома, а далі вирішив її викинути на сміття. Правоохоронці огородили смітник та виставили на місці виявлення вибухонебезпечного предмету пост.

Як розповіли фахівці, від вологи, довгого перебування у смітті, від невеликої іскри чи удару граната могла вибухнути. Саме тому при виявленні вибухонебезпечних предметів (а їх наразі може бути привезено зі Сходу чимало) до них не варто торкатись – це дуже небезпечно. Тож місце знаходження вибухонебезпечних предметів слід відразу ж обгородити й нікого туди не допускати. А далі слід повідомити про небезпечну знахідку в міліцію.

Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС