Читайте у новому номері газети «Господарські поради»
Фермер із Буковини утримує корів рідкісної породи і здає 25 тонн молока на рік
Колишній міліціонер вирощує фіалки
Львів’янин Анатолій Іваницький зазначає, що його любов до «маніпуляцій» у землі закладена генами ще з дитинства.
Кращий винороб отримав козу
Червоне, рожеве, біле, сухе і солодке – вино на будь-який смак можна було знайти у Мукачеві, де пройшов 5-денний фестиваль вина. Привезли його домашні винороби з усього Закарпаття
Волинські аматори працюють над енергоефективністю сонячних панелей і вітряківм
У Липинах поблизу Луцька мешкає українсько-грузинська родина, яка вже кілька років практично не купує електроенергію у держави. Тепло, світло і комфорт у домі забезпечують навесні та влітку завдяки сонцю, восени і взимку – вітру і енергії землі, – повідомляє Hromadske. Volyn.
Пенсіонерка «виростила» Сад щастя
Щоб перетворити свій будинок на справжні хороми, на думку Валентини Желонкіної, не обов’язково витрачати великі гроші. Прикрасити своє житло оригінальним декором можна і власними руками
Пластиковими пляшками накривають паростки
Пластикове сміття здатне полегшити життя городника, тому зараз потрібно зайнятися його накопиченням.
Садові ножі: для обрізки, щеплення і окулірування
Головне достоїнство будь-якого ножа – гарне лезо. Не виняток з цього правила і садові ножі. Призначені для дрібної обрізки (замість секаторів), окулірування, щеплення, зачистки ран і багатьох інших садових робіт, вони, як хірургічні інструменти, повинні бути гострими і стерильними.
Усуваємо липкі плями від скотчу
Після того як скотч відірваний, на поверхні залишаються липкі плями, які буквально притягують пил і бруд. Як впоратися з ними?
І буде курка здорова
Утримання птиці в зимовий період – справа не стільки складна, скільки клопітка. Тому якщо ви не дотримуєтеся правильних умов, то результатом можуть бути хвороби, низька продуктивність, а інколи і загибель поголів’я
Горох для поросяти
Для швидкого зростання і хорошого розвитку поросят в основний їхній корм треба додавати горох.
Чи важко виростити нутрію
Нутрій можна розводити як цілорічно, так і сезонно.
Підстилка для гусака
Як показує практика, на одного дорослого гусака протягом усього холодного періоду року витрачається близько 45 кг підстилкового матеріалу. Це можуть бути тирса, солома, торф і т. д.
Благодійники роздають худобу фермерам
На Закарпатті започаткували проект для багатодітних родин. Сім’ї, які займаються фермерським господарством, отримають корів буро-карпатської породи. Проект, головна мета якого розвивати фермерство в краї, став можливим завдяки підтримці Європейської Комісії.
Кислотно-лужний баланс крові: що це?
На думку деяких експертів з гігієни харчування, сучасне людство подібно деревам, що пошкоджені кислотними дощами. Так само, як ми забруднюємо планету, аналогічно «забруднюється» й організм людини. Причому, як правило, токсини навколишнього середовища є кислотами різної сили.
Оздоровлюємо печінку
Поява гіркоти в роті, хворобливі відчуття в області правого підребер’я, пожовклі білки очей свідчать про порушення роботи печінки. Доцільно вчасно зайнятися її відновленням, щоб уникнути серйозних ускладнень.
Робимо крем густішим
Для кожного виду крему є свої експрес-методи загустіння, які згладять ситуацію і не поставлять вас в незручність перед гостями становище
Яку гілку і до якого дерева можна прищеплювати?
Способів щеплення – десятки, і вирішують вони масу різних проблем: від відновлення кори до колекції сортів на одному дереві.
«Господарські поради» – добра газета, для добрих людей!
Новий номер газети «Господарські поради» уже в продажу!
Передплатний індекс: 68338.