Юридичний факультет УжНУ відсвяткував День здоров’я

[Total: 0    Average: 0/5]

8 травня на базі профілакторію «Скалка» юридичний факультет традиційно святкував День здоров’я на лоні природи та допомагав упорядкувати університетську територію.

До слова, це перша позанавчальна акція об’єднаного підрозділу, яка також має здружити представників колишнього факультету міжнародного права та власне юридичного.

За словами декана Ярослава Лазура, у житті факультету повинна бути не тільки повсякденна навчальна, наукова робота, не тільки конференції, а й відпочинок. Тому кілька разів на рік юристи організовують масовий відпочинок – дружні вечірки, пікніки, спартакіади, екскурсії.

До організації свята цього разу підійшли демократично, поєднали приємне з корисним. Вранці підготували територію профілакторію – покосили траву, підмели доріжки, заготували дрова та інше. Пізніше взялися до приготування смачних закарпатських страв – студентського боґрачу, картоплі з бринзою, інших смаколиків.

Відпочинкову атмосферу доповнювала гучна музика, ігри в футбол, волейбол, бадмінтон, а також прогулянки алеями, лісом.

До речі, «Скалку» як місце, де можна трошки відійти від буднів, обирають не вперше. «Для працівників університету кращого відпочинку годі шукати: природа унікальна», – коментує декан юридичного факультету Ярослав Лазур.

mediacenter.uzhnu.edu.ua

Comments are closed.