Комплекс “Юність” планують оновити

[Total: 0    Average: 0/5]

0000На поточний ремонт необхідно знайти більше мільйона гривень

Голова обласної ради Володимир Чубірко сьогодні оглянув спорткомплекс «Юність», який перебуває в обласній комунальній власності.

Нещодавно до керівництва ради звернулося представники спорткомплексу з проханням виділити з обласного бюджету кошти на оновлення закладу. Загалом потрібно більше мільйона гривень. Свого часу тут вдалося коштом обласного бюджету відремонтувати центральний зал та глядацькі трибуни.

Нині ж необхідно провести ремонт й іншої інфраструктури. В закладі побували й начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман, голова обласного осередку НОК України Іван Риляк. Іван Риляк запевняє, що нагально потрібно ремонтувати третій спортзал, де проводяться тренування з гімнастики, баскетболу, настільного тенісу. Володимир Чубірко запевнив, що депутатський корпус розгляне це питання та по можливості будуть винайдені кошти для проведення ремонтних робіт. « Це заклад, який має значення для всієї спортивної громади краю. На оновлення можливо використати кошти від оренди обласного комунального майна. Маємо зробити все можливе, щоби молодь займалася в пристойних умовах», – резюмував керівник ради.

Прес-служба облради

Comments are closed.