У селі Терново ремонтують дороги

З початку тижня стартував ще один об’єкт капітального ремонту доріг місцевого значення загального користування на Тячівщині – у селі Терново.

Перед цим було оновлено центральну дорогу у селищі Тересва, яка веде на село Криве і в напрямку даного населеного пункту.

Роботи розпочалися по вулиці Вайди від міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Чому саме звідси? Як пояснюють дорожники, набагато легше і правильніше йти «згорі – вниз», а саме такі підйоми й спуски містить дана дорога.

– За сприятливої погоди плануємо здати об’єкт до кінця тижня. Якщо дощитиме, то трохи затримаємось, можливо на декілька днів, – каже директор ПП «Стік» Ярослав Дюгов.

У вівторок дорожники вже почали класти асфальт. Його виготовляють на Тересвянському асфальтобетонному заводі, з постачанням затримки нема. Передували цьому підготовчі роботи – зроблено розмітки, підрізку обочин, розсипку бітуму та розлив смоли, щоб тримався асфальт, а також засипано ями щебенем. Всього по вулиці Вайди згідно проекту заплановано капітально відремонтувати 1140 м. відрізку шляху. На об’єкті працює 19 працівників ПП «Стік» та декілька одиниць спецтехніки – грейдер, каток, асфальтоукладчик тощо.

За роботою дорожників уважно слідкують місцеві мешканці. Люди кажуть, що й не пам’ятають, коли у них проводились такі масштабні ремонти. Якщо раніше щось і робили, то лише латали ями, які за сезон знову з’являлися як гриби після дощу. Тож терновчани вже й зневірились, що ситуація зміниться. Особливо тепер, коли держава переживає не найкращі часи. Саме тому щиро вдячні всім, хто причетний до такої важливої справи.

До речі, такий масштабний проект керівництву району вдалося реалізувати завдяки налагодженій співпраці з органами місцевих рад. Адже виконання робіт відбувається за рахунок співфінансування районного і сільського бюджетів.

– Тернівська сільська рада одна із перших активно підключилася до розробки проектно-кошторисної документації. А там, де на місцях хочуть зробити щось корисне для громади, з боку районної влади буде й надалі цілковите сприяння, – зазначив т.в.о. голови Тячівської райдержадміністрації Василь Йовдій.

Загальна вартість робіт по Тернову становить 3 млн. 620 тис. грн.. , з яких – 1 млн. 300 тис. грн. виділяє сільрада, решту суми – район. Таким чином у даному населеному пункті заплановано провести капітальний ремонт на п’ятьох вулицях – С. Вайди, Вакарова, Тополевої, Центральної та О. Довженка. Що, звісно, позитивно вплине на загальну якість дорожнього сполучення села.

А у кінцевому результаті автошляхи Тячівщини повинні стати найкращими на Закарпатті.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації