Спецоперація: У Мукачеві перекрита траса на Ужгород і Львів

При в’їзді до Мукачева заблокована траса у бік Чопа і на Львів. Як повідомляють ЗМІ, люди, озброєні автоматичною стрілецькою зброєю, відкрили вогонь в районі Червоної гірки, внаслідок стрілянини є загиблі.

Про це повідомляє місцеве видання KarpatNews та очевидці у соцмережах.

“Чути постріли автоматів та вибухи бойових гранат. Повідомляється також, що два основні виїзди з міста заблоковані. Окрім того, жителі 5-поверхівок, які розташовані біля виїзду з міста, повідомляють про пожежу на одній із АЗС. Із яких причин виникло загорання, наразі невідомо”, – йдеться у повідомленні.

Також видання “Голос Карпат” повідомляє з посиланням на очевидців, що стрілянину вчинили “бойовики з символікою “Правого сектору”, які стріляли у двох спортсменів.

“В око жителів впала колона із 7-ми джипів з символікою “Правого сектору”, які у повній бойовій комплектації (з автоматами, прилаштованими до автомобілів кулеметами та іншим військовим начинням) їздили Мукачевом. Згодом очевидці повідомили, що чули стрілянину неподалік річкового мосту. За попередньою інформацією, ті ж “правосекторівці” стріляли у спортивному комплексі “Червоний Дракон”, – йдеться у повідомленні.

У ході перестрілки, за інформацією очевидців, було вбито двох цивільних.

Користувач Facebook Євген Шевченко повідомив, що підтверджено 4 загиблих – “двоє у “правосеків” і двоє “спортсменів”.

“У Мукачеві йде бій між між місцевою мафією і бандформування, яке називає себе “запасний батальйон ПС-Закарпаття” – не поділили фінансові потоки і канали контрабанди. Застосовується стрілецьке озброєння, кулемет “Утес-12,7″ і гранатомети. Горить АЗС. … Місто перекривається спецпідрозділами МВС і СБУ”, – зазначив він.

За даними видання Mukachevo.net, внаслідок подій у місті вже 9 осіб поранено.

http://www.pravda.com.ua

Comments are closed.