Балога про ситуацію в Мукачеві: війна завершена

[Total: 0    Average: 0/5]

imagesПро підсумки операції в околицях села Лавки біля Мукачева повідомив на своїй сторінці у Фейсбук нардеп Віктор Балога, який брав участь у переговорах.
“Керівництво антитерористичного центру показало свою ефективність, гнучкість та оперативність. Що там говорити – і силу теж показало.))) Коли тут літає стільки вертольотів, а на Сході немає жодного, складається враження, що хтось вирішив діяти за принципом «Лучше перебдеть, чем недобдеть».

Але в цьому більше немає потреби. Операція біля села Лавки має завершитися за допомогою інструментів фільтрації, а не шляхом штурму. Тим більше, за інформацією місцевого населення, зброї, як і бійців, там уже немає.

Головне, що війна завершена. Головне, що ми не дали пропутінським силам скористатися ситуацією для втілення тих планів, які вони виношують щодо Закарпаття. Далі повинні бути зроблені висновки, а винні з обох сторін – притягнені до відповідальності.”

Серед висновків, які мають бути зроблені з подій у Мукачеві, Віктор Балога виділив завдання для силовиків:
– завершення операції з ліквідації виробництва в області наркотиків;
– провести обшуки всюди, де є підозра щодо наявності зброї;
– примусово у підозрюваних осіб взяти на аналіз кров, щоб знати, хто чим дихає в прямому і переносному розумінні цього слова. Повірте, це дуже важливо для встановлення істини у справі;
– прикордонники добре знають, за ким закріплені стовпчики на “зеленці”. Якщо керівництво Служби безпеки України прислухається до своєї ж розвідки і своїх же напрацювань, контрабанда буде зупинена. В тому числі – і нелегальна переправка в країни ЄС вихідців з Азії. Поки що системності в цьому напрямку я не бачу. Якщо і йде боротьба, то не з контрабандою, а між деякими представниками “Правого сектору” і депутатом Ланьо за право її “кришувати”.

http://7dniv.info

Loading...

Comments are closed.