Геннадій Москаль вирушив на Закарпаття

Про це стало відомо ТСН з оточення політика.
Голова Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль виїхав на Закарпаття, де зараз триває облога кількох членів “Правого сектору”, підозрюваних у стрілянині у Мукачеві.

Як стало відомо ТСН, у другій половині дня губернатор Луганщини має дістатись місця конфлікту.

Як відомо, експерти передрікають, що Геннадія Москаля можуть призначити головою Закарпатської облдержадміністрації. Москаль працював на Закарпатті і начальником обласної міліції і головою ОДА, тож добре знайомий зі специфікою регіону.

Нагадаємо, 11 липня у Мукачеві пролунала стрілянина. Учасниками перестрілки поблизу спортивно-оздоровчого комплексу “Антарес”, який належить народному депутату Михайлу Ланьо, стали представники “Правого сектору” і міліція. Сторони звинувачують одна одну в “кришуванні” контрабанди в регіоні.

За останньою інформацією, внаслідок інциденту одна людина загинула, близько десяти отримали поранення. У неділю, 12 липня, представники “Правого сектору” вийшли з протестами до стін органів місцевої влади у низці обласних центрів. Вони вимагають відставки міністра МВС Арсена Авакова і проведення незаангажованого розслідування інциденту.

Пошук нападників, яким після перестрілки вдалось втекти в гори, продовжується досі. Озброєних молодиків бачили у кількох населених пунктах поблизу Мукачевого. У понеділок, 13 липня, співробітники СБУ заявили про затримання двох бійців “Правого сектору”. Провідник партії Дмитро Ярош також підтвердив цю інформацію. Він пояснив, що зброя потрібна задля безпеки.

http://tsn.ua