На Синевирі буде Центр прийому туристів

Керівництво Закарпатської обласної ради (Володимир Чубірко), комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» (Валерій Грищенко), Національного природного парку «Синевир» (Михайло Дербак) підписали угоду «Про партнерство в рамках Проекту «Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток і промоцію її туристичного потенціалу».

Згідно підписаної угоди у підніжжі зера Синевір буде зведено Центр прийому туристів.

До середини 2016 року буде побудовано цей заклад, на базі його діятиме й прокат туристичного спорядження, центр послуг екскурсоводів та гідів-провідників, паркінг автомобілів та велосипедів. Буде облаштовано територію для проживання та відпочинку (капітальні існуючі будівлі, тимчасові існуючі та добудовані будівлі, наметове містечко, спеціально обладнані місця для трейлерів, паркінг для автомобілів та велосипедів). Також облаштують території для проведення екскурсій і відпочинку , туристичні зупинки (стоянки) на туристичних шляхах.

Об’єкт зводиться в тому числі й за грантові кошти ЄС. Нагадаємо, що минулоріч Закарпатська обласна рада виграла європейський грант на на реалізацію проекту “Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток і промоцію її туристичного потенціалу”. Метою цього проекту є розвиток туристичної галузі на Закарпатті.

Прес-служба облради

Comments are closed.