Гей здобув перемогу для “Говерли”

[Total: 0    Average: 0/5]

0000Перший матч сезону для молодіжки «Говерли» став справжнім випробуванням, адже до Ужгорода завітав грізний суперник – «Дніпро». Тим не менш, наші хлопці насамперед зуміли проявити характер, самовіддачу, бажання до перемоги. Й як наслідок, здобули перші три залікові бали в чемпіонаті.

Вже на 5-й хвилині зустрічі потужному пострілу Віктора Гея нічого не міг протиставити голкіпер дніпрян Ігор Варцаба. Він не зміг дотягнутися до м’яча, той від перекладини вдарився в спину воротаря й залетів у сітку воріт.

Закарпатці зуміли зав’язати в центрі поля гру й не дозволяли гостям наблизитися на ударну позицію й створити бодай загрозливі моменти біля власних володінь у першій половині зустрічі.

Початок другого тайму був за господарями, які не дозволяли гостям розвинути свої атакувальні потуги, тим самим, змусивши останніх нервувати. Після чергового такого перехоплення передачі захисником «Говерли» Станіславом Котьо проти нього суперник вирішив зіграти надто жорстко кинувшись на нього прямими ногами. Таку грубу гру рефері оцінив червоною карткою.

Залишившись вдесятьох, суперник не хотів змиритися з поразкою й постійно вів атакувальні дії. Закарпатці відповідали гострими контрвипадами. На 78-й хвилині ужгородці перервали атаку “Дніпра” й одразу ж пішла передача на нападника Івана Русина, той, будучи один між двома захисниками, й не сподівався на особливі дивіденди з цієї передачі. Та оборонець «Дніпра», зіграв невдало, виставив ноги, відбувся стик – рефері вказав на позначку. Стандарт бездоганно виконав Віктор Гей – 2:0.

Лише після цього гості дещо збавили обертів, але вже на доданих хвилинах матчу все ж зуміли один м’яч відквитати – верхову передачу точно реалізував Баланюк. Тож 2:1 «Говерла» святкує першу перемогу.

По матеріалам прес-служби ФК “Говерла”

Loading...

Comments are closed.