Правоохоронці Мукачева провели рейд

[Total: 0    Average: 0/5]

За здоров‘я нації відповідаємо гуртом.

З наближенням навчального року правоохоронці м.Мукачева провели рейд з метою попередження продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

10 серпня, працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського міськвідділу міліції відвідали заклади громадського харчування, магазини, цигаркові кіоски, розміщені біля навчальних закладів. Правоохоронці поспілкувалися з підприємцями та продавцями, наголосивши на недопущенні продажу алкогольних та тютюнових виробів дітям.

– Робота в цьому напрямку нами ведеться постійно, – розповідає начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей м.Мукачева Василь Соскіда. – Співробітники міськвідділу міліції регулярно проводять профілактичні рейди, в ході яких відвідують місця масового відпочинку молоді та контролюють торговельні заклади щодо недопущення продажі дітям алкоголю і тютюну.

На продавців, які здійснюють продаж алкоголю або цигарок неповнолітнім, складаються адміністративні протоколи за ч.2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами). За це передбачено штраф від 30 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Безпосередньо продавцеві за це загрожуватиме штраф від 510 до 1700 гривень. А власники торговельних закладів повинні будуть сплатити штраф у розмірі 6800 гривень. Також вирішуватиметься питання про призупинення дії ліцензії на право торгівлі.

Міліція вкотре звертається до власників та продавців закладів торгівлі із проханням неухильно дотримуватись чинного законодавства, не продавати алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Адже кожен з нас відповідає за здорове майбутнє нації.

Інформація Мукачівського МВ УМВС

Comments are closed.