Рятувальники шукали в горах велосипедистів

18 серпня о 09:30 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття надійшов сигнал про те, що в районі озера Апшинець біля смт Ясіня Рахівського району заблукали троє туристів. Вони приїхали відпочивати на Закарпаття з Дніпропетровська.

Знехтувавши елементарними правилами безпеки, 31-річний чоловік і 26-річна жінка разом із 5-річною дитиною не зареєструвалися у рятувальному підрозділі та, незважаючи на штормове попередження про погіршення погодних умов, вирушили у похід на велосипедах Свидовецькими хребтами в сторону смт Усть-Чорна. Через грозу й густий туман вони втратили орієнтир і загубилися в горах.

На пошуки туристів негайно вирушили професіонали гірських пошуково-рятувальних відділень м. Рахів та смт Ясіня. Роботу ускладнювали погана видимість і розмиті дощем дороги. Аби знайти людей, рятувальники використовували, зокрема, сигнальні ракети. О 17:53 людей вдалося відшукати. Оскільки медичної допомоги громадяни не потребували, їх доставили до залізничного вокзалу в смт Ясіня Рахівського району.

Прес-служба ДСНС України у Закарпатській області