Родзинкою фестивалю «На Синевир трембіти кличуть» стане кінний театр із Луганщини

[Total: 0    Average: 0/5]

30 серпня до села Синевирська Поляна, що на Міжгірщині, знову покличуть трембіти. На території національного природного парку «Синевир» відбудеться обласний фольклорно-туристичний фестиваль.
Спеціальним гостем свята стане Луганський обласний козачий кінний театр – таких колективів в Україні всього декілька. Театр спеціалізується на створенні та показі художньо-довершених вистав, які сприяють популяризації козацького кінного мистецтва та відродженню і збереженню національних традицій загалом. За свою понад 10-річну діяльність, театр здобув визнання як удома, так і закордоном – в Угорщині, Словаччині, Німеччині, Білорусі.

Завітає театр на особисте запрошення голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Саме з видовищного показового виступу акторів-вершників із Луганщини о 12.00 розпочнеться фестиваль.

Далі відбудуться:
13.00 – театралізована хода до озера Синевир із відвідуванням сільських садиб у супроводі троїстих музик;
13.45 – переправа офіційної делегації через озеро до основного місця проведення свята;
14.00 – урочисте відкриття фестивалю;
14.30 – виступ фольклорних колективів області;
16.30. – виступ запрошених зірок естради – фіналіста всеукраїнського шоу “Голос країни” Івана Пилипця та народного артиста України Івана Поповича.

Мета фестивалю – пропагування закарпатських традицій і фольклору, а також презентація туристичних принад краю, зокрема, природної візитівки – озера Синевир, що є найбільшим озером Українських Карпат і, за присудом експертів з усієї країни, у 2008-му р. визнаний одним із “Сімох природних чудес України”.

Управління культури Закарпатської ОДА

Comments are closed.