Москаль про облраду: «Уявіть ситуацію, що молода пара прийшла до священика обвінчатися, а він їм із порогу без жодних пояснень: «Не обвінчаю, і все!»   

[Total: 0    Average: 0/5]

Обласна рада провалила голосування Перспективного плану формування спроможних територіальних громад області, і не дала дозволу на утворення двох уже сформованих громад у Тячівському районі.

Після того, як питання втретє були провалені, частина депутатів, яка наполягала на прийнятті рішень, покинула залу (на адресу обранців, що не голосували, лунали вигуки «Ганьба!»), а саму сесію довелося закрити через відсутність кворуму.

Закарпаття стало єдиною областю в Україні, яка не розглянула Перспективний план, і однією з двох, яка не оголосила жодну об’єднану громаду.

При тому, що саме з прийняттям цих рішень залежить виділення області з Держбюджету 119 мільйонів гривень цього року і 170 мільйонів – наступного для фінансування проектів регіонального розвитку.

Ось як прокоментував дії облради голова ОДА Геннадій Москаль, котрий також був присутній на сесії:

– Уявіть ситуацію, що молода пара зі щирих почуттів, отримавши згоду батьків, вирішила створити власну сімʼю й прийшла до священика обвінчатися. А він їм із порогу без жодних пояснень: «Не обвінчаю, і все!» Тут – аналогічна ситуація. Дві громади вирішили жити спільно, пройшли всі передбачені для цього процедури – слухання, сесії, погодження і т.д. Усе, що залишилося, — отримати формальну згоду облради. А вона її не дає. Скажу, що це негарно. Свою останню сесію облрада могла завершити достойно й піти з високо піднятою головою. Для чого тоді було влаштовувати цей цирк? Тільки для того, щоб показати Києву – Закарпаття готується, як полігон для провалу у Верховній Раді конституційної реформи з децентралізації. Однак неголосування все одно нічого не дасть. Громади звернуться з позовом до Окружного адміністративного суду, який зобов’яже облраду прийняти це рішення. У тому, що воно буде прийнято, в мене немає жодних сумнівів.

http://www.carpathia.gov.ua

Comments are closed.