Туристичні інформаційні центри Закарпаття просять у області підтримки

[Total: 0    Average: 0/5]

В облдержадміністрації під час наради представників туристичних інформаційних центрів з управлінням туризму та курортів обговорили подальший розвиток туристичної сфери краю.

Зокрема йшлося про інформування туристів про актуальні заходи в області, необхідність запровадження єдиного туристичного веб-порталу, створення мережі інформаційних центрів та підтримку з боку влади. Піднімали фахівці й питання екскурсоводів та якості їх роботи, проведення екскурсій представниками туристичних організацій інших областей та сертифікацію їх роботи. Врешті домовилися працювати разом над проблемними питаннями.

Начальник управління Денис Ман закликав колег об’єднуватися свіжими думками, ідеями, досвідом. “Нам важлива робота, яку ви робите. Станом на сьогодні в нас поширюється інформація про 28 центрів, але частина з них вже припинила свою діяльність. Гадаю, місцева влада має підставити вам своє плече. До цієї роботи варто підключати і представників туристичних організацій. Ваша робота – це їхній дохід. Таким чином, ми зможемо утворити професійне середовище із залученням усіх учасників туристичного середовища”, – зазначив керівник управління.

У майбутній обласній “туристичній” програмі представники ТІЦів пропонують передбачити хоча б якесь фінансування виготовлення карт для туристів, чи для випуску найнеобхідніших буклетів.

Про можливе припинення своєї роботи з наступного року під час наради зазначила керівник Ужгородського туристичного інформаційного центру Вікторія Малеш. Це один із найбільш відвідуваних інформаційних центрів туристами на сьогодні. За браком коштів на оренду приміщення в центрі Ужгорода та через відсутність матеріалів для роботи (карти, путівники тощо) центр не зможе працювати далі. У Закарпатській ОДА планують звернутися до органів місцевого самоврядування з пропозицією спільно попрацювати над збереженням усіх існуючих центрів, які працюють на ентузіазмі як громадські ініціативи з бажанням допомогти галузі туризму.

Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА

Comments are closed.