«Правий сектор» звинувачує губернатора Закарпаття у брехні

[Total: 0    Average: 0/5]

«Правий сектор» стверджує, що його представники, які брали участь у скандальних подіях 11 липня на Закарпатті, загинули з вини військовослужбовців ЗСУ.

8 вересня у Покровському районі Дніпропетровської області трапився трагічний випадок, під час якого загинуло декілька бійців — із ДУКу та ЗСУ. УАЗ, на якому їхали солдати ЗСУ, на великій швидкості протаранив мікроавтобус добровольців. На місці загинуло двоє армійців і один боєць ДУКу. Ще один був госпіталізований, але помер у лікарні вчора, 14 вересня.

Трагічною ситуацією скористався відомий контрабандист, холуй Порошенка, а нині — “губернатор” Закарпаття Геннадій Москаль. Москаль заявив, що аварію спричинили саме добровольці, вдарившись об автівку армійців. При цьому добровольці нібито були п’яними.

Така брехня не витримує жодної критики, адже на фото чітко видно, що саме УАЗ армійців протаранив Фольксваген Т4 бійців ДУК.

Г. Москаль уже не вперше поширює брехню про “Правий сектор”, але до такого цинізму він ще не доходив. Груба брехня, помножена на спекуляцію смертями бійців, — ось до яких методів він вдається, аби очорнити добровольців.

http://pravyysektor.info

Comments are closed.