Геннадій Москаль особисто піде пікетувати «Укравтодор», який відмовляється ремонтувати автодорогу

[Total: 0    Average: 0/5]

У понеділок близько сотні мешканців села Дяково (Виноградівський район) перекрили автодорогу, що веде до міжнародного пункту пропуску «Дяково» на українсько-румунському кордоні.

Люди вимагають здійснити капітальний ремонт дорожнього покриття, яке знаходиться в жахливому стані. Зараз із ними спілкуються голова Виноградівської райдержадміністрації, начальник райвідділу міліції та відділу СБУ.

– Автодорога «Вилок – Дяково», яка веде до пропускного пункту, має протяжність 21 кілометр і знаходиться на балансі «Укравтодору», – коментує ситуацію голова ОДА Геннадій Москаль. – Ні обласна, ні районна влада ремонтувати її не можуть, це виключна прерогатива «Укравтодору».

А це відомство не проводило тут ремонт 12 років. Я особисто вже кілька разів звертався до керівництва «Укравтодору» з вимогою провести капітальний ремонт, оскільки через жахливий стан дорожнього покриття не тільки псується автотранспорт, це також удар по іміджу України, на територію якої з Румунії заїжджають туристи, підприємці і т.д. У відповідь «Укравтодор» написав, що на капремонт необхідні 60 мільйонів гривень, яких у нього немає. Тому я цілком підтримую позицію місцевих мешканців, більш того – прошу їх влаштувати аналогічну акцію протесту біля офісу «Укравтодору» в Києві (по вул. Фізкультури, 9) і готовий сам взяти в ній участь, щоб висловити обурення бездіяльністю цього відомства.

http://www.carpathia.gov.ua

Comments are closed.