В Угорщині чергова хвиля арештів митників на кордоні з Україною

[Total: 0    Average: 0/5]

Протягом 6 годин кордон на пункті пропуску «Захонь-Чоп» перетин був обмежений у зв’язку з затриманням 20 угорських митників за підозрою у контрабанді.
Як стало відомо Mukachevo.net з угорських ЗМІ, сьогодні, 19 жовтня, угорський антитерористичий спецпідрозділ TEK затримав майже цілу зміну митників та прикордонних поліцейських на КПП «Захонь-Чоп». Саме це стало причиною того, що на майже шість годин планували зупинити рух автомобілів через КПП «Тиса».

В управлінні слідства генеральної прокуратури Угорщини підтвердили інформацію, що справді нині ведуться слідчі дії на кордоні, але деталі обіцяли оголосити лише у вівторок.

Попередня інформація: обшуки та затримання угорських митників сьогодні проводяться в різних місцях, на різних КПП. Вже нібито розпочато процес проти 20 осіб, яких підозрюють у різного роду злочинах та зловживаннях, а насамперед в корупції. Окрім угорського антитерористичного підрозділу TEK до справи залучені й слідчі прокуратури у місті Ніредьгаза та поліцейські підрозділи.

Наразі рух через КПП «Тиса» в бік Угорщини відновлено.

Нагадаємо, що в кінці липня цього року через сприяння у контрабанді із Закарпаття було заарештовано 18 угорських митників.

Водночас, нагадаємо, що після так званих контрабандних розбірок у Мукачеві 11 липня жодного українського митника чи прикордонника не затримано.

http://www.mukachevo.net

Comments are closed.