Гройсман кличе в Раду Шокіна і Грицака через справу Корбана

Парламент чекає пояснень щодо подій у Дніпропетровську.

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман звернувся до генерального прокурора Віктора Шокіна та голови Служби безпеки України Василя Грицака з проханням поінформувати парламент про події в Дніпропетровську.

“Я хочу звернутися до генерального прокурора, керівника СБУ, щоб вони поінформували український парламент про те, які події відбувалися в суботу в Дніпропетровську, яка зараз ситуація в цьому питанні, для того, щоб народні депутати… могли дати оцінку всім тим подіям, про що ми з вами проінформовані зі ЗМІ”, – сказав він на засіданні погоджувальної ради, передає Інтерфакс-Україна.

У засіданні також взяв участь керівник місії Європарламенту з оцінки потреб Верховної Ради Пет Кокс.

Нагадаємо, Корбан був затриманий в суботу, 31 жовтня. За словами адвоката політика В’ячеслава Кудінова, дії представників Генпрокуратури і СБУ щодо затримання Геннадія Корбана у нього вдома можна класифікувати як викрадення.

Нардеп Борис Філатов повідомив, що Корбана схопили бійці “Альфи”, не висунувши жодних звинувачень. Масштабні обшуки пройшли в офісах і будинках “укропівців”. СБУ і ГПУ в спільній заяві повідомили, що “вивчають причетність Корбана до керівництва організованою злочинною організацією”. Нібито СБУ виявила розтрату грошей благодійного фонду, який збирав допомогу для бійців АТО. І це СБУ називає лише одним з епізодів звинувачення.

Пізніше, як стало відомо ТСН, постанову на обшук видав суддя районного суду Чернігова. Такий документ вручили одному з дніпропетровських підприємців, до якого наскочили з обшуком.

“Фонд оборони країни”, за версією слідства, перевів 17 мільйонів фіктивним фірмам. Справу лідера партії УКРОП будуть розглядати у Новозаводському районному суді Чернігова.

http://tsn.ua

Comments are closed.