Закарпатські бодібілдери розповіли про свої успіхи

На прес-конференції, яка відбулася вчора, 23 листопада.

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого став успішний виступ українських та закарпатських спортсменів на Чемпіонаті світу з фітнесу та бодіфітнесу, який відбувся у Будапешті. Українці здобули 2-е командне місце з 54 країн!

Ігор Баран, суддя міжнародної категорії, член виконкому Національної федерації бодібілдингу і фітнесу України розповів про змагання. За його словами, у цьому змагальному сезоні закарпатські спортсмени взяли участь у 6 регіональних турнірах, у Чемпіонаті України (дві спортсменки увійшли у фінальну шістку), ще одна спортсменка посіла 8-ме місце на змаганнях у Словаччині. А Мілена Молнар стала чемпіонкою України серед дорослих та срібною призеркою Чемпіонату світу.

Мілена Молнар, фіналістка Чемпіонату світу з фітнесу та бодіфітнесу виступає у категорії Фітенс-бікіні. «Займаюся цією справою вже півтори року. Я «загорілася» цим видом спорту після перемоги в Ужгороді, але побувати на Чемпіонаті світу для мене було чимось з області фантастики. Це було моєю мрією. Було приємно взяти участь спочатку в Чемпіонаті України, де золото отримала з другої спроби (минулого року у Львові мала бронзу). Щодо Чемпіонату світу, приємно було стояти на сцені зі своїми кумирами. Я переглядаю їх життя у стрічці «Інстаграм», мотивую себе їх досягненнями, приємно і мотивувати інших. А на Чемпіонаті стояла поряд з кумирами і навіть на сходинку вище», – каже спортсменка.
Василь Іваніга, менеджер закарпатської спортсменки надає їй всебічну підтримку, навіть харчується так само, як і підопічна (а водночас і дружина). «Я дуже вдячний нашій федерації та збірній, команда була дуже хороша, нас дуже добре прийняли. Особливо дякуємо Ігорю Барану, а також угорському консульству за оперативне сприяння в отриманні візи», – каже В. Іваніга.

У Чемпіонаті брали участь 54 країни, більше 500 учасників. У категорії Мілени – 39 спортсменів, працювали 6 суддівських бригад, 11 суддів (зокрема й ужгородець Ігор Баран).

Мілена раніше займалася шейпінгом, аеробікою. А до професійного спорту підштовхнув чоловік. «Я пішла – і закохалася, – каже спортсменка. – Мені подобається фітнес-бікіні, бо це дуже жіночний вид спорту».

«Це фактично спортивний конкурс краси. Наприклад, окрім м’язів важливий і мейк-ап, жінка повинна бути красивою у всіх ракурсах», – пояснив І. Баран про бікіні-фітнес.
Повідомили в Ужгородському прес-клубі

Comments are closed.