Нелегальних перевізників хочуть подолати Радою

При департаменті житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації створили Раду перевізників.

До неї окрім перевізників (фізичних та юридичних осіб) увійшли представники громадських організацій з питань діяльності автомобільного транспорту. Як повідомив в.о. директора департаменту Едуард Маляр, Раду створено задля згуртування зусиль у розв’язанні питань, що негативно впливають на ринок перевезення та підвищення якості, культури та безпеки обслуговування пасажирів.

Під час установчого засідання новоствореного органу 24 листопада, учасники визначили напрями та формат роботи Ради. Вирішили спільно проводити оптимізацію маршрутної мережі, спрямувати зусилля на дотриманні учасниками перевізного процесу транспортного законодавства, залучати законослухняних перевізників до виведення з ринку так званих «нелегалів». Також схвалили, що члени Ради збиратимуться щонайменше раз у квартал.

Під час установчого засідання напрацювали й перші пропозиції щодо поліпшення обслуговування перевізниками маршрутів та регулярності виконання рейсів задля якнайшвидшого позитивного зрушення у розвитку сфери перевезень.

Повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА

Comments are closed.