Прикордонники Закарпаття борються з корупцією

У Державній прикордонній службі України продовжується щоденна посилена робота підрозділів внутрішньої та власної безпеки щодо протидії злочинним проявам на державному кордоні та запобігання зловживанням серед персоналу.

Оскільки боротьба з корупцією є одним з найбільших викликів сьогодення, тому протидія цьому явищу є пріоритетним напрямком діяльності правоохоронних органів.

Так, учора співробітники внутрішньої безпеки встановили факти причетності 9 військовослужбовців відділу прикордонної служби «Паладь-Комарівці» Чопського загону до переміщення тютюнових виробів з України до Словаччини.

По даному факту начальником прикордонного загону призначено службове розслідування. Продовжуються заходи щодо встановлення повного кола осіб, причетних до здійснення протиправної діяльності на державному кордоні.

Зазначимо, що не залежно від посади та звання, у разі виявлення ознак корупційних правопорушень, особи будуть притягнуті до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності в установленому законом порядку.

Повідомляє Держприкордонслужба

Comments are closed.