Визначено п’ятірку кращих вчителів Закарпаття

В Ужгороді визначили переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2016». За звання кращого претенденти змагалися впродовж двох днів.

У номінації „Англійська мова” перемогла Віолетта Македон, вчитель Берегівської ЗОШ №5. Кращим у номінації «Історія» визнано Михайла Чечура, вичеля Мукачівського ліцею. У номінації „Математика” перемогла Тетяна Варга – вчитель Новодавидківської середньої школи, що на Мукачівщині.

Цьогоріч вперше педагоги змагалися за звання кращого вчителя предмета «Захист вітчизни». У цій номінації перемогу здобув Василь Король – вчитель загальноосвітньої школи с. Порошково Перечинського району. Загалом у кожній номінації змагалися п’ятеро педагогів.

Оголосили та нагородили переможців учора, 11 лютого, під час урочистостей в обласному палаці дитячої та юнацької творчості «Падіюн».

Директор департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова, відкриваючи захід, повідомила: Закарпаття нині має п’ятьох педагогів – переможців Всеукраїнського конкурсу, які мають звання Заслужений вчитель України. «Переконана, що переможці цьогорічного обласного змагання обов’язково повернуться зі званням найкращий вчитель із всеукраїнського конкурсу», – зазначила Ганна Сопкова.

Цьогоріч серед лауреатів окрім переможців визначали й тих, хто посів у конкурсі друге та третє місце у кожній номінації. Поряд з відзнаками та грамотами вони також одержали грошові премії. Крім цього, усі учасники конкурсу отримали посвідчення про підвищення рівня кваліфікації.

Переможці ж представлятимуть Закарпаття на третьому підсумковому турі всеукраїнського конкурсу “Вчитель року 2016”.

Джерело: прес-служба Закарпатської ОДА