На конкурс з туристичного логотипу Мукачева прислали 33 проекти

Під головуванням першого заступника Мукачівського міського голови Ростислава Федіва, відбулось засідання організаційного комітету з конкурсу на розробку туристичного логотипу Мукачева.

“Особливістю даного конкурсу є те, що автору, робота якого за результатами відбору членами оргкомітету та голосування мешканців міста набере найбільшу кількість голосів і стане переможним ТУРИСТИЧНИМ ЛОГОТИПОМ Міста #1 Мукачева, пропонується грошова винагорода – 10 тисяч гривень”, – зауважив Ростислав Федів

І справді, цього разу подана рекордна кількість робіт – 33. Деякі автори представили навіть по 5 варіантів. Всього взяло участь 15 авторів не тільки з Мукачева, а і Мукачівського району, Ужгорода, Львівської області та навіть з Дніпропетровська.

Конкурсна комісія жваво обговорювала кожен логотип, з відзначенням сильних та слабких сторін, кольорових гам, стилістики та змісту вкладеного автором.
Після обговорення, було прийнято спільне рішення оприлюднити всі логотипи учасників і продовжити конкурс на три місяці. Це дасть можливість авторам, які з тих чи інших причин не змогли подати свої роботи попрацювати ще і зможуть подати.

Всі конкурсні роботи можна переглянути тут

Мукачівська міськрада