Що говорить про людину день її народження

Усе в точку!

#1

«Номер один» — і цим все сказано. Це знак творчих, креативних, оригінальних і вкрай незалежних людей. Їх самодостатність має дві протилежні грані: з одного боку, це впевнені в собі люди, які часто служать прикладом для оточуючих; з іншого — індивідуалісти і егоїсти, які не готові рахуватися з чужою думкою. Часто виступають у ролі лідерів та ініціаторів — у них сильний новаторський дух і рішучість. Вони досить амбітні і готові піти на ризик заради досягнення заповітної мети. Серед негативних рис: імпульсивність, самовпевненість і впертість. З-за природного стриманості, їм буває дуже складно продемонструвати всю повноту і глибину своїх почуттів навіть самим близьким людям, передає Ukr.Media.

#2

Другого числа народжуються люди, яких відрізняє надчутливість. Будь-яке прохання з боку навіть малознайомих людей вони ні за що не залишать без уваги. «Двійка» — символ рівноваги і міцного союзу. Це відмінні партнери для бізнесу, колеги, друзі і супутники життя. Любовна історія, схожа на чарівну казку — це про їхні стосунки. Часто «двійки» виступають у ролі посередників та третейських суддів — вони прекрасні дипломати: щирі, виховані, сприйнятливі. А ще це сакральне число митців і романтиків. Такі люди відмінно працюють в команді, але, разом з тим, не схильні проявляти ініціативу і не люблять бути в центрі уваги. Їх надмірна сором’язливість часто стає головним каменем спотикання для вирішення важливих завдань. Інша крайність чутливого характеру — схильність впадати в депресію.

#3

«Трійка» — знак художньої уяви, творчого інтелекту, комунікабельності і співчуття. Це символ взаємодії і нейтралітету. Третього числа народжуються невтомні оптимісти, які вміють бути щасливими і насолоджуватися життям. Для них властиво стан вічної закоханості. Володарі відмінного почуття гумору. Наділені чудовою інтуїцією, завдяки якій чудово ідентифікують найбільш важливі думки та ідеї. На думку «трійок» варто прислухатися особливо уважно. Як і у двійок, їх чутливість іноді йде в іншу крайність — у моменти смутку вони схильні до дипрессии, перебільшення незначних проблем…

#4

Відповідальні, сумлінні, серйозні, надійні люди, які не бояться непростих завдань і роблять все, щоб їх успішно вирішити. Оточуючі це швидко зчитують, не випадково на адресу «четвірок» часто звучать прохання про допомогу, і вони не залишаються непочутими. Народжені в цей день люди володіють блискучою ділової репутації. Власною працею вони здатні заробити чималі статки. Здається, що немає такої справи, яку було б їм не по силам. Багато «четвірки» тяжіють до точних наук. Ці люди тверезо ставляться до будь-яких невдач, сприймаючи провал як неминучу частину життєвого досвіду. З власних помилок вони вміють витягати правильні висновки і, в наслідку, користь. Більш того, будь-які складнощі і перешкоди на шляху лише розпалюють в них азарт і змушують, не шкодуючи сил, в що те не стало домагатися бажаного.

#5

«П’ятірка» — символ свободи в нумерології. І люди, народжені під цим числом, відмінно знають як їй скористатися і розпорядитися за призначенням. «5» — прикмета завзятих мандрівників і авантюристів. Дуже товариських, цікавих і універсальних людей. Часто це цифрова позначка геніїв. Ті, хто з’явився на світ п’ятого числа схильні до містицизму. Їх приваблює все таємниче, дивне, невідоме… Головна порада, яку хочеться дати «п’ятіркам» — пригальмувати! Не робіть поспішних висновків із ситуацій і не квапте події. Ваш нетерплячий характер і тяга до швидкого прийняття рішень може зіграти з вами злий жарт і зробити нещасними.

#6

Це знак любові і взаєморозуміння, чесності і вірності, сім’ї та дружби. У людей, народжених шостого числа, дуже сильно розвинене почуття відповідальності, художні таланти, потяг до гуманітарних наук. Вони великодушні, домовиті, допомагають іншим: слушною порадою і, нерідко, грошима. «Шістки» — прекрасні друзі, яким можна довірити найпотаємніші секрети. Разом з тим, цей номер пов’язаний і з ослепляющей ревнощами, і з позицією завзятого власника. Вони досить уперті, нав’язливі та сприйнятливі до лестощів.

#7

Знак мудрості і розуму, який часто переважає над почуттями. Не випадково люди, що з’явилися на світло «щасливого» сьомого числа (а їм і, правда, завжди щастить!), обожнюють читати, готові весь час вчитися чомусь новому і пов’язати своє життя з інтелектуальною діяльністю. Володіють сильним потенціалом в науці і винаходам. Любителі усамітнення, перфекціоністи. На негативній стороні «сімки»: скритність, пристрасть до суперечок, сарказм, тенденція до ізоляції, упертість, дратівливість.

#8

У нумерології-це символ влади, заступництва, виконавчих здібностей і управління. Люди, які з’явилися на світ восьмого числа будь-якого місяця, часто знаходять своє покликання в політиці, стають експертами в області управління корпораціями і відчувають себе дуже комфортно в позиції сили (до речі, це відображається і в сексі). Вони егоцентричні, ласі на похвалу, мріють домогтися загального визнання.

«8» — цифра, яка уособлює високий дохід і матеріальний успіх. Не намагайтеся тиснути на жалість «вісімок» і закликати до їх серця — докори сумління їм чужі. До рисам зі знаком «мінус» можна віднести надмірну амбітність, жорсткість (не сказати жорстокість) стосовно підлеглих і нетерпіння до людей в цілому. Великі гроші і запаморочливі заробітки можуть «вісімку» зіпсувати.

#9

Одні з найбільш сентиментальних представників календарного місяця. Самовіддані друзі, романтичні супутники життя, зацікавлені ділові партнери. В «дев’ятках» добре розвинений письменницький талант — не дайте йому пропасти. Одна з найяскравіших рис — щедрість. Її відзначають усі, хто знайомий з цими представниками. Легко прощають образи і поблажливо ставляться до недоліків інших. Відповідальні працівники, які ніколи не підведуть запуск нового проекту. Єдине, чого не вистачає розсіяним «дев’ятки» — більше уваги власним фінансів. Будь-які суми грошей миттю зникають з їх рук.

#10

Одне з найбільш суперечливих чисел. Являє собою комбінацію двох сакральних цифр, сенс яких зводиться до виразу: «або все, Або нічого». Люди, народжені під «10», звикли діяти просто і навпростець, вони уникають інтриг, складних поворотів і хитрого плану, а завжди вибирали найбільш очевидний і вірний шлях. Вони мають чистою душею і великим серцем, дуже популярні серед своїх друзів і вічно перетягують до себе увагу оточуючих. Рада «десяточкам» — візуалізуйте ваші цілі і мрії: ви повинні представити і розглянути їх у всіх деталях, щоб вони здійснилися.

#11

Жодне інше число не має настільки сильною духовною складовою, як цифра одинадцять. З самого дитинства вони вибирають для себе шлях внутрішнього розвитку та милосердя. Матеріальні цінності хвилюють їх в останню чергу, вони, перш за все, дбають про свою душу. Такі люди усвідомлюють силу слова, тому ретельно зважують всі, що говорять, і ніколи не дають порожніх порад і рекомендацій. На їх думку, дійсно, варто прислухатися уважно — можна бути впевненим, вони вже оцінили всі можливі наслідки прийняття такого рішення. Їх внутрішнє чуття межує з екстрасенсорними.

#12

Від номера один люди, народжені 12-го числа, взяли тверду волю, позитивне ставлення до життя і неугосающую енергію. А ось від двійки — внутрішню гармонію, баланс сил, блискучий організаційний талант і комунікабельність. Дванадцять — сакральне число для всього людства, і цю обставину не можна списувати з рахунків. Більше тисячі років тому саме його обрали для визначення часу доби, поділу року на місяці і вимірювання довжини (фут = 12 дюймів). Не випадково, саме на цих представників частіше всього лягає особлива місія — вони можуть змінити світ на краще.

#13

Саме спірне у нумерології число, що позначає етап трансформації. Народжені тринадцятого числа люди нікого не можуть залишити байдужими. Носії цього цифрового коду все життя прагнуть до досконалості, в їх житті постійно відбуваються якісь зміни як в особистому житті, так і на роботі. Слово «стабільність» явно не з їх лексикону. Один з головних недоліків його представників — нетерпимість до оточуючих. Після великої сварки вони рідко дають другий шанс, навіть якщо людина цього явно заслуговує. Крім того, вони досить ледачі, що часто заважає їм у досягненні поставлених цілей.

#14

Це число належить тим людям, які вірять в абсолютну свободу без будь-яких обмежень. Навіть не намагайтеся їх в чомусь обмежувати, вони зникнуть з вашого життя назавжди. Досить запальні — краще не потрапляти їм під гарячу руку, можна заробити. У пориві люті абсолютно себе не контролюють, про що потім шкодують. Характерна особливість — сильне сексуальне збудження, що межує з похіттю. Більш пристрасних коханців дуже складно знайти. Дуже влюбливі, навіть перебуваючи в стабільних відносинах завжди тримають ще одного чоловіка в полі зору. Носії цього цифрового коду нерідко терплять фіаско в бізнесі — це число пов’язано з втратою матеріальних благ. Їм варто ставитися до своїх фінансів особливо бережливо і, краще всього довірити їх управління надійного партнера, чия аура здатна погасити несприятливі події.

#15

Під цим числом народжуються винахідники і фантазери. Від природи в них закладено безліч талантів: від технічних до поетичних, багато з яких можуть бути з успіхом реалізовані в професії. Однак, для рішення самих складних задач їм часто не вистачає терпіння і внутрішньої дисципліни. Будь-які труднощі і проблеми сприймають занадто близько до серця. Однак, відкрито висловлювати своє невдоволення не звикли, вважаючи за краще промовчати. Вони надзвичайно чутливі і дуже болісно реагують на найменшу критику. У представників цього цифрового коду сильно розвинене співчуття — вони набагато більш чутливо відчувають біль іншої людини, ніж більшість, їм складно змиритися з ситуацією пригнічення слабкого або безпорадного.

#16

Персональний номер 16 говорить про те, що його володар — глибоко мисляча людина аналітичного складу, ніщо не видає його справжніх почуттів. Відповідальний, вихований, сприйнятливий, щедрий, по-своєму загадковий і незалежний. Володіє прекрасною інтуїцією. Відповідальний і обов’язковий на 200%. В юності не боїться висловлювати свою думку з будь-якого приводу — відкрито і з почуттям власної гідності, але, на жаль, потім часто називають всезнайкою і вискочкою. З роками сильніше йде в себе і стає більш стриманим, закритим, нетовариським, обережним. Він ненавидить поверховість: якщо «16» вирішили почати відносини — це означає, що його почуття сильні і серйозні. Це дуже чуттєвий і лояльний партнер.

#17

Які ж вони витривалі! Просто вражаюче, як такі міцні фізичні дані сусідять з ранимою душею. Хочете завоювати серце? Щиро виявляйте свою любов і ласку — «17» не терплять фальші і лицемірства. З дитинства їх делікатний характер не витримує критики. Їм дуже складно змиритися з відмовою. Слово «ні» в їх адресу моментально робить їх сердитими і навіть агресивними. Якщо вони в щось вірять, переконати їх у зворотному буде просто неможливо. Люблять підвищену увагу до власної персони. Часто виступають в ролі музи і джерело натхнення для творчих людей.

#18

Цифровий знак борців за справедливість. Такі люди готові до останнього відстоювати не тільки власні інтереси, але і права їх друзів та колег. Разом з тим, вони досить консервативні — в будь-якій справі спираються виключно на особистий досвід і знання, рідко прислухаючись до думки інших. «18» — цифра природжених аристократів. Вони будуть сильно страждати і навіть можуть впасти в депресію, якщо з якихось причин заплямують свою репутацію і зроблять все можливе, щоб її відновити. Ці люди сильно стурбовані своїм зовнішній виглядом, і тим, наскільки привабливими їх бачать оточуючі. Рідко потрапляють в курйозні ситуації, так як звикли діяти вкрай обережно. В любовних відносинах понад усе ставлять взаємна повага. Часто такі люди мають глибокий емоційний зв’язок зі своїми мамами, чия моральна підтримка і схвалення для них украй важливі.

#19

«Що посієш, те й пожнеш». Приказка, яка як не можна краще символізує шлях людей, що народилися 19-го числа. Їх життєвий сценарій нагадує королівство дзеркал. Їм варто бути вкрай уважними до того, що вони кажуть і роблять. Будь-досконалий вчинок (благородний або підлий) ніколи не проходить для них безслідно — доля постійно відображає і повертає сторицею. Нерідко вони розплачуються за помилки минулого. Енергійні, прагматичні і повні рішучості люди. Воліють стабільність: в родині і в професії і вкрай рідко зривається з насидженого місця. Матеріалісти до мозку і кісток — для них представляє цінність тільки те, що можна помацати руками. Успіх у будь-якій справі вони оцінюють виключно у грошовому еквіваленті.

#20

Категорично не переносять самотності — чим більше людей в їх оточенні, тим краще. Прекрасні оратори і вірні друзі, відмінно працюють в команді, із задоволенням беруть активну участь у публічних заходах. Люблять галасливі гуляння, концерти… Гостинні, привітні, заповзятливі. Романтики. Люблять музику і танці, володіють великим творчим потенціалом. Про таких людей кажуть «пестуни долі» — багато їх бажання виконуються як по мовению чарівної палички. Вражаюче, але при цьому вони часто нарікають на своє життя, бувають незадоволені своїми досягненнями. Легко потрапляють під чужий вплив.

#21

Ті, чий день народження припадає на 21-е число — життєлюби, яких пошукати. Вони щодня готові дякувати долі за кожен день свого існування. Нерідко відбуваються із заможної родини. Той факт, що на 21 число двічі в році припадає сонцестояння символізує їх прозаїчний характер. Вони зациклені на грошах, які їх люблять. З них виходять прекрасні економісти, банкіри, фінансисти. Їм варто довірити повноправне ведення сімейного бюджету. Надають величезне значення власного статусу в суспільстві і стану свого партнера. Вони цинічні й іронічні. Ще одна слабкість — це секс, яким вони буквально одержимі. Вони вміють відокремлювати почуття від тварини потягу, тому якщо і змінюють коханим, то роблять це виключно за велінням інстинктів, надмірного збудження і просто, щоб зняти напругу.

#22

Двадцять два — знак освіти. Ті, хто народився під цим числом люблять вчити інших і чудово з цим завданням справляються. Викладацька та лекційна робота створена для них. «22» — справжні ерудити, широкого кругозору яких можна лише позаздрити. На них природою покладена місія відкривати і пояснювати іншим найскладніші процеси, що відбуваються як на землі, так і за її межами. Звідси, наприклад, їх потяг до космосу. Вони не бояться брати відповідальність і за сказані слова, і за скоєні вчинки. Таких людей обов’язково потрібно хвалити і робити їм компліменти, від яких вони розквітають. Людина, якій цей номер визначений долею, — тріумфатор. Однак успіху в житті він досягає не випадково, а завдяки напруженій роботі. Серед тих, хто народився 22-го числа, чимало філантропів і добродійників.

#23

В загадковому числі 23 зашифрована пристрасть до пригод і постійний рух вперед. Люди, народжені під цим номером, сміливі, стрімкі, рішучі, імпульсивні, товариські і непостійні. Володіють великим потенціалом у бізнесі, роботі у фінансовому секторі та сфері інновацій. Втім, їх багатогранні таланти, і вони можуть відбутися в практично в будь-якій професії, завдяки високому інтелекту, креативності та прогресивних ідей. Вони сповнені оптимізму, ентузіазму і цікавості. Найголовніше в житті для них — свобода, вони не люблять ні перед ким звітувати. Володіють колосальною силою тяжіння для протилежної статі, чуттєві сексуальні партнери. Вони схожі на магніт, який притягує до себе складні ситуації і проблеми. Тому їх життя можна назвати простою.

#24

Це символ безпеки і лояльності. Немає більш уважного і обережного представника календарного місяця. Перш, ніж зважитися на мінімальний крок або вчинок, вони докладно зважать всі «за» і «проти», оцінять можливі наслідки і тільки після цього приймуть рішення. Пускатися у всі тяжкі — це явно не про них. Особливе місце в їхньому житті займає їжа. Причому, це проявляється в різних аспектах: вони можуть відкрити власний ресторан або прославитися як геніальні кулінари. Про їх зразкової дисципліни можна складати легенди.

#25

Життям цих людей керує інтуїція, що межує з паранормальними здібностями та пророцтвами. У них укладений якийсь містицизм. Це неймовірно чутливі люди, думкою яких нехтувати ні в якому разі не можна. Якщо така людина вирішує в останній момент змінити своє рішення із-за того, що «відчув щось недобре» — не варто списувати це з рахунків, а краще прислухатися без пояснення причин. Одними інтуїтивними здібностями справа не обмежується. В сумі два і п’ять дають сімку, а це символ інтелекту. Здійснювати безрозсудні вчинки не в їхніх правилах.

#26

В сумі два і шість дають вісімку, дві замкнуті сфери якої утворюють знак нескінченність. Це символ нерозривності зв’язків. Це найвірніші друзі і дружини. Люди, життєвий код яких «зашито» число 26, беруть на себе роль покровителів — для цього у них є всі вихідні дані: вольовий характер, потужна енергетика, талант керівника, чуйність. Серед негативних сторін: марнославство, прагнення до безмежної влади і бажання «підім’яти» оточуючих під себе. Такі люди обожнюють порядок їх дарує панує чистота і краса.

#27

В нумерології за цією цифрою закріплена сила зцілення. Її представники знаходять своє покликання в області медицини і охорони здоров’я. Вони відмінні цілителі, нерідко — прихильники альтернативної терапії. Володарі «27» інтуїтивні, емоційні, здатні до глибокого співчуття, їх не треба вчити співчуття — турботу про ближніх, вони відчувають кожною клітинкою душі. Вони ніколи не впадають у відчай, беруть уроки з життєвого досвіду і можуть легко почати все спочатку після провалу. Схильні до сильних перепадів настрою, нетерплячі, самовпевнені.

#28

Цифра, яка символізує закон. Ті люди, чий день народження випадає на 28-е, що володіють високим ступенем відповідальності. Вони вічно закликають всіх до порядку і дотримання запропонованих правил. Бути прекрасним суддею або працювати в сфері юриспруденції — написано на їхньому роду. Інша крайність — самі за собою ніколи не визнають провини і схильні до постійних звинувачень на адресу оточуючих. Настільки владний характер пом’якшує «двійка», яка наділяє їх творчою фантазією і багатою уявою.

#29

Число з величезним емоційним потенціалом. Нерідко впадають у крайнощі (сьогодні — люблю, завтра — ненавиджу). Вся справа в тому, що цифри в їх складі знаходяться на протилежних кінцях. Перша — робить їх миротворцями і дипломатами, друга — харизматичними шукачами пригод. З грошима їм по життю щастить — вони приходять до них досить легко: добре заробляють, виграють в лотереї. А ось над особистим життям їм доводиться серйозно працювати, постійно закохуються «не тих людей», поруч зі своїм партнером часто страждають від почуття незахищеності.

#30

«Тридцятка» — прикмета ділових, незалежних і вольових людей. Мають фантастичний пам’яттю, вміють відмінно концентруватися, «поринаючи» від навколишньої обстановки. Можливості їх інтелекту величезні, а проникливість і швидкість розуму допомагають справлятися зі складними ситуаціями. Їх життя насичене подіями, поряд з ними не засумуєш. Якщо хочете неупереджену оцінку подій — спитайте поради людини, яка народилася тридцятого числа. Вони не посоромляться сказати в обличчя всю правду і допомогти слушною порадою.

#31

Знак цілеспрямованих і незалежних людей. Не упускають жодної можливості, яку надає їм життя. Особливий індивідуальний почерк і творчий підхід простежуються у всьому, що вони роблять. Будь-яку справу, за яку вони беруться, буде доведено до досконалості. Це властивість допомагає їм завоювати високе положення в суспільстві. Відмінні організатори найсміливіших проектів. Не люблять йти второваними стежками, а завжди шукають нові шляхи та напрямки. Цінують стабільність і вірність. Не намагайтеся їх обдурити — втратите їх довіру назавжди.

zakarpatpost.net