«Синій кит»: що думають підлітки про гру?
“Незважаючи на те, що мені вже 16, мама має доступ до всіх моїх профілів у соцмережах: читає всі мої записи в Instagram, у “ВКонтакте”, в WhatsApp”, – розповідає 16-річна дівчина. Каже, що розуміє мамине хвилювання. Але своїх дітей так не контролюватиме.
Щодо “груп смерті”, то ними вона не цікавиться, тому що використовує інтернет для навчання.
13-річний Дмитро каже, що не розуміє, чому навколо гри стільки галасу. Бо таким квестом може зацікавитися тільки підліток із розхитаною психікою.
“Я чув про гру “Синий кит” і думаю, що в неї грають тільки маленькі і дурнуваті діти з несформованою психікою. Вони не можуть вирішити своїх проблем і думають, що лишається тільки накласти на себе руки. Насправді, вони навіть не розуміють, на що йдуть”, – говорить він.
Ще один 16-річний підліток розповів, що вперше про цю гру почув від батька й однокласників, пише bbcccnn.com.ua.
“Про “групи смерті” я чув від тата і від однокласників. Мені здається, це якась безглузда нісенітниця, яка насправді не працює. Ну як можна добровільно грати в гру і померти? Я не заходжу на такі сайти. Винятково “ВКонтакте”, YouTube і Instagram підписаний на різні розважальні пабліки, які піднімають настрій”, – каже підліток.
14-річна Елеонора зізналася, що знає про “групи смерті”, і серед її знайомих є люди, які брали участь у грі, але змогли вчасно зупинитися.
“Це страшно, я знаю хлопців, які увійшли в “гру”, але їм вистачило розуму вчасно зупинитися. Насправді ці “ігри” — велика дурість. Навіщо в них грати? Щоб померти? Нікому не стане від цього добре, тільки боляче. Адже у людини все життя попереду”, – каже вона.