Американській золотодобувній компанії повернули ліцензію. Що матиме з цього Закарпаття?

Генеральна прокуратура України повернула міжнародній видобувній компанії Avellana Gold раніше вилучені спецдозволи на розробку Мужиївського родовища поліметалічних руд у Закарпатській області, а також конфіденційну геологічну інформацію про родовища, повідомила прес-служба компанії.

«Генеральна прокуратура повернула Avellana Gold спеціальний дозвіл на видобуток поліметалів у Мужиївському родовищі, якими володіє американський інвестор, а також конфіденційну геологічну інформацію про родовища», – йдеться в повідомленні.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ» у Facebook

У прес-службі нагадали, що наприкінці жовтня співробітники правоохоронних органів провели обшук в офісі «Карпатської рудної компанії», яка належить Avellana Gold. Пізніше співробітникам повідомили, що обшук, який проводився Генеральною прокуратурою у «Карпатській рудній компанії» проходив у рамках розслідування кримінальної справи щодо попередніх власників компанії, пише УНІАН.

Як повідомлялося раніше, Avellana Gold розробила проект з видобутку поліметалічних руд у Закарпатській області, який планує інвестувати близько 100 млн дол. У 2016 році Avellana Gold придбала підприємства «Карпатська рудна компанія» і «Західна геологорозвідувальна компанія», які мали спеціальні дозволи на геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою та видобування поліметалічних руд на Мужиївському родовищі. У кінці березня 2017 року Держгеонадр повідомила про те, що Avellana Gold усуває негативні наслідки від діяльності попередніх надрокористувачів та планує у 2017 році провести рекультивацію території цього родовища.

zakarpatpost.net