Звідки в Ужгороді беруться активісти і чому вони не хочуть оновлення міста?

Коли в Ужгороді починають щось ремонтувати, одразу з’являються якісь активісти, що встромляють «палки в колеса».

Де вони беруться – загадка, бо коли в місті не робиться нічого – вони мовчать, але чим хтось хоче чимось покращити щось довкола нас – одразу починаються скандали, галас, виклики поліції.

Цікаво, чому про них нічого не чути, коли не робиться нічого? Чому вони мовчали, коли десятиліттями в Ужгороді був занепад і розруха? Чому тільки тепер, коли з’явився шанс на покращення, так звані активісти починають заробляти собі політичні бали?

Так було і з площею Народною. На знак протесту проти її реконструкції там садили навіть помідори. Але ж тепер вона стала найкращою не лише в Ужгороді, але і в Закарпатті! Там унікальний фонтан, гарний ландшафтний дизайн і загалом ділянка дуже гарна.

Тепер це бачать усі, а тоді так само багато хто виступав проти реконструкції.

Зараз «хмари згустилися» довкола набережної Незалежності.

Нині зранку робітники там почали знімати бруківку. Пригнали навіть грейдер. Та за кілька хвилин біля них з’явилися якісь люди, які почали перешкоджати роботі, викликали правоохоронців, мовляв, дозволів немає.

Справа в тому, що Кабмін виділив Ужгороду на ремонт цього унікального, але надзвичайно застарілого куточка 21 мільйон гривень і гроші потрібно використати до кінця року. Тобто зволікати з початком ремонту не можна, інакше – кошти доведеться повертати столиці, а ми зістанемося ні з чим.

Тож як на роботи може не бути дозволів, коли гроші на ремонт поступили з Києва? Це нелогічно!

Тож що не влаштовує активістів? Дехто вважає, що ця вулиця історична і її чіпати не можна. Але чи приємно їм ходити бруківкою, що давно стала нерівною? Якщо вона так їм потрібна, то можна попросити мерію оголосити тендер і продати її тим, кому вона так до душі. Хай активісти викладуть нею прибудинкову територію, власне подвір’я і ходять цим покриттям щодня. Можна навіть окремі камінці зарамити, засклитии і повісити на стіни в приватних помешканнях.

А Ужгороду потрібна оновлена набережна. Ця вулиця є родзинкою міста, нею щодня ходять туристи, її оглядають міжнародні делегації. Тож чи не ганьба показувати їм занедбану і застарілу вулицю?

Таких немає ні у Львові, ні в Києві, ні в інших обласних центрах.

Чому Ужгород має бути гіршим? Навпаки, наше місто повинне стати найкращим!

Хтось каже, що лавиці замінювати не потрібно? Але ж іще нещодавно усі кричали про те, що вони ніякі, старі, несучасні і страшні. Це ж стосується і смітників. Що ж змінилося? А щодо лип, то їх під час ремонту ніхто чіпати не буде.

Тож для чого блокувати роботу? Очевидно, робиться це навмисне. Напевно хтось вирішив або просто попіаритись, або зовсім не любить рідне місто, якщо не хоче, щоб воно ставало кращим.

zakarpatpost.net

1 thoughts on “Звідки в Ужгороді беруться активісти і чому вони не хочуть оновлення міста?

  • 31.08.2018 at 15:54
    Permalink

    Наразі в Ужгороді будівельники, а особливо ті хто приймає роботи, дурні в будівництві. Вони вміють, щось спохабити і за це вкрасти гроші

Comments are closed.