АНОНС. Чи мріють закарпатці опинитися у ліжку з Путіним

Під час нещодавніх дебатів у Європарламенті екс-прем’єр Бельгії Гі Вергофстадт процитував сенатора Джона Маккейна та назвав Віктора Орбана «неофашистом у ліжку з Путіним». Висловлювання не просто принизило угорського прем’єр-міністра, але і поставило на порядок денний питання про санкції проти Угорщини. Адже всі реформи нашої західної сусідки неодноразово і жорстко критикувалися усіма країнами Євросоюзу як такі, що суперечать європейським цінностям.

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Якщо звести всю політику до абсурду, який дуже люблять поляки – на нинішній день єдині союзники Орбана у цивілізованому світі, якщо проекспериментувати і проілюструвати ситуацію з панами Орбаном та його східним патроном зображеннями із Камасутри, якщо постаратися піднятися своєю пребагатою уявою на висоту іронії та сарказму, тобто на висоту цинічного пташиного польоту над президентськими ліжками, то вийде досить таки яскрава картина, яка багато чого може пояснити в питанні усвідомлення нами перебігу історії та політичної ситуації у світі.

Але почнемо з аргументів учених мужів у відповідній досліджуваній нами сфері людської діяльності. Отже, за науковими висновками відомих університетів у світі, зокрема у США, перегляд порнографічного відео значно збільшується під час та після виборів. Наприклад, у 2004-му, коли Буш виграв вибори, республіканці стали дивитися більше порно, а у 2008-му, коли переміг Обама, дивитися порно більше стали ліберали. Тобто хто програє – відчуває потребу утвердитися у своїх очах віртуально. І що характерно – дивляться 70% сюжетів з елементами насильства. Певно, після такої всесвітньої ганьби, яку довелося пережити Віктору Орбану, не тільки він, але і всі його прихильники в Угорщині та поза її межами масово задовольняли свої інтимні природні потреби перед телевізорами та комп’ютерами, у гордій самотності переглядаючи відповідні фільми та програми. Ну і супроводжували, певно, перегляд ще і якимись діями.

Але це тільки сухі дослідження вчених. А як же наша уява, наша фантазія? А вона вже намалювала десятки поз, у які ставить путлер товаріща Орбана у власному ліжку. Знаковим є те, що всі ці пози категорично заборонені в Росії. І ця категоричність у несприйнятті одностатевих стосунків суперечить європейсь-ким цінностям. Позиція (тобто поза) Віктора вигідна Володимиру: обличчям він обернений до Європи, а протилежною стороною тіла – до Росії. Той і користується. Тобто користує. У свою чергу Європа ставить у позу і Орбана, і Путіна. Що відчуває один і дру- гий – у цій ситуації сказати важко. Але найбільш боляче дивитися на лідера угорської партії «Фідес». Адже його одночасно використовують протилежні сторони. І в хвіст, і в гриву, як каже мудрий народ.

А до чого тут Обама та Трамп?

І що чекає на закарпатців?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 20 вересня.

zakarpatpost.net