АНОНС. Як розважаються закарпатські жони, поки чоловіки на заробітках

[Total: 0    Average: 0/5]

Інтим на відстані стає все більш популярним 

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Зараз життя без соціальних мереж багатьом уявити важко. Дехто там спілкується з родичами, які виїхали жити за кордон, дехто шукає цікаву інформацію, дехто – рекламує себе, хтось – ділиться думками про життя, особистими фотографіями, хтось – грає в онлайн-ігри. А хтось заводить нові знайомства і навіть… шукає сексуальних партнерів, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Цікаву історію газеті «Неділя Закарпатські новини» розповіла читачка з Тячівщини. Із етичних міркувань її ім’я ми замінили на інше, адже в селі, де вона мешкає, жінка не хоче зайвого розголосу про те, чим займається в Інтернеті, поки її благовірний заробляє гроші.

Отже, Марія одружена вже 15 років. Її чоловік більшість часу проводить у Чехії, додому приїжджає лише кілька разів на рік на тиждень-два. Звичайно, жінці, яка ніде не працює, вдома сумно, тож вона вдалася до розваг, які їй запропонували так звані друзі.

Звісно, те, що подружитися із закарпатками дуже активно хочуть азіати, дещо насторожує, однак багато хто з них поводиться досить пристойно, лайкає записи, щось коментує на своїй мові, а в приват пише просто про буденні речі.

Проте велика частина східних «друзів» або одразу, або через кілька днів після знайомства починає надсилати фотографії оголених частин свого  тіла і пропонувати зайнятися любощами через веб-камеру.

Саме такими втіхами і розважає себе наша землячка.

За словами Марії (а в неї три віртуальні коханці), спочатку вони лише листувалися з нею, а потім почали пропонувати інтим.

Із ким крутять любов наші жінки? Що їх приваблює в іноземцях?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 19  жовтня.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено