Погода у Закарпатті на сьогодні, 2 листопада. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті буде досить теплий, але хмарний день.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +13, удень – +21 градус.

Сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +14, удень – +21 градус. Протягом усього дня погода буде похмурою. Без опадів.

У Воловці – +12 уночі і  +16 градусів удень. Протягом усього дня у Воловці буде триматися хмарна погода. Нічний дрібний дощ до ранку може посилитися, але незабаром повинен припинитися.

У Сваляві – +13 уночі і  +18 градусів удень. Весь день у Сваляві буде хмарним. Дощ розпочнеться ще до світанку, але до середини дня повинен припинитися.

У Тячеві нічна температура становитиме +15, денна – +21 градус. У Тячеві протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Вранці, можливо, пройде дрібний дощ, який ближче до середини дня повинен закінчитися. Більше опадів не очікується.

У Перечині – нічна температура становитиме +13, денна – +21.

У Перечині протягом усього дня погода буде похмурою. Нічний дощ до ранку може посилитися, але незабаром повинен припинитися.

У Великому Березному – вночі +12, удень – +18 градусів. Весь день у Великому Березному буде хмарним. Нічний дрібний дощ до ранку може посилитися, але незабаром повинен припинитися.

У Берегові та Виноградові – вночі – +15, удень – +21. Протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Вранці йтиме дрібний дощ. Удень та ввечері опадів не очікується.

У Міжгір’ї – уночі  +11, вдень – +16. Весь день у Міжгір’ї буде хмарним. Вранці продовжиться нічний дощ, але ближче до середини дня він повинен закінчитися

У Рахові – уночі  +10, вдень – +16 градусів. У Рахові протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Дрібний дощ розпочнеться ще до світанку, але до середини дня повинен припинитися.

2 листопада вшановується пам’ять святого Артемія. Головним провісником погоди цього дня було листя, що опадає. Якщо перший сніг ліг на суху землю до того часу, як дерева повністю скинули листя, то сніг скоро зійде. Поки лист з вишневих дерев не опаде, скільки б снігу не випало, зима не прийде.

Народні прикмети на 2 листопада

Вовки голосно виють навколо села – за прикметами, чекай різкого похолодання в найближчі дні

Сніг випав на суху землю – скоро встановиться тепла погода

Якщо людина народилася 2 листопада, то її талісманом буде перли. Іменинник, за народними віруваннями, буде наділений здатністю розуміти мову птахів і звірів

Гучне виття вовків чується – за прикметами, чекай голоду

Модрина скинула голки 2 листопада – скоро випаде сніг і залишиться лежати до весни

На деревах 2 листопада видно іній – рік буде неврожайним

Вовк дорогу перебіг – чекай щастя

Якщо побудувати в цей день міцний паркан, то весь рік сім’я буде жити заможно, оскільки вважалося, що через дірки в паркані щастя і багатство витікає

zakarpatpost.net