Що трапилося на Закарпатті за день? Головні новини та події 5 листопада
День на Закарпатті був багатим на події.
Кого шукають на ринках праці Закарпаття роботодавці і в якій сфері пропонують найбільше вакансій.
Як розповіли у закарпатській газеті «Робота та навчання» найбільш затребуваними є традиційно швачки, продавці, кухарі, помічники кухарів, бармени, будівельники, торгові представники, прибиральниці.
Тобто, найлегше знайти роботу представникам робітничих професій.
Крім того, за інформацією закарпатської газети «Робота та навчання», користуються попитом на Закарпатті і доглядальниці за хворими, няні, репетитори з англійської, німецької, угорської, словацької та польської мов.
Кінець осені – пора їстівних каштанів. На Закарпатті вони не рідкість, тож нині плоди можна без проблем купити на «зелених ринках», особливо в Ужгороді, Мукачеві та Берегові. Ростуть дерева, які є екзотом, переважно у низинних районах області, рідко зустрічаються і на Воловеччині та Великоберезнянщині.
Плоди їстівного каштану – горіхи – дуже поживний і корисний сезонний продукт. Його трохи солодкувату м’якоть приємного молочного відтінку можна варити, запікати, смажити, використовувати для приготування гарніру або навіть десерту, пише популярна на Закарпатті газета «Домашня кулінарія».
Каштани дуже популярні в Італії, Франції та Іспанії як один із головних делікатесів вуличної їжі. Там каштани продають у простих паперових пакетах.
Безпритульний подав до суду на американську пару, яка зібрала для нього 400 тисяч доларів. За його словами, більшість коштів він так і не отримав.
Історія Джоні Боббіта отримала популярність в кінці минулого року. 27-річна Кейт Макклюр їхала зі штату Нью-Джерсі до Філадельфії, коли у неї скінчився бензин. Автомобіль зупинився посеред траси, пише ВВС.Україна.
Жінці несподівано допоміг бездомний, який сидів неподалік і просив подаяння. Він за власною ініціативою сходив до найближчої АЗС і на власні 20 доларів купив каністру бензину.
У Макклюр не було готівки, щоб подякувати Боббіту, тому вона повернулась до нього за декілька днів, подарувала куртку та дала чоловіку трохи грошей. Боббіт був дуже ввічливим та завжди дякував жінці за допомогу.
Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк продемонстрував м’язи.
У Facebook він опублікував серію знімків, зроблених під час тренування в спортивному залі. Шкіряк заявив, що виступає “за потужну пропаганду здорового способу життя і максимальну фізичну активність”, пише OBOZREVATEL.
“Рух – це життя, а життя – це рух! У наш складний час повинні завжди бути в тонусі”, – написав 47-річний Шкіряк.
Влада залишила пенсіонерів вмирати з голоду, незаконно відклавши індексацію пенсій на два місяці.
Таку заяву в ефірі програми “Хто кому Рабинович” на телеканалі “112 Україна” зробив лідер партії “За життя” і народний депутат Вадим Рабинович, пише OBOZREVATEL.
“Є закон України, в якому сказано, що пенсія має бути проіндексованою. Пенсіонери, які і так пограбовані, повинні хоча б мати можливість вижити. Але уряд цього не робить, залишаючи пенсіонерів вмирати із голоду. І нікого за це не карають!” – обурився політик.
Він також зазначив, збільшення мінімального стажу для виходу на пенсію – це чергова спроба перетворити українців на рабів, вимушених працювати “з ранку до вечора”.
14-річну мешканку обласного центру, про зникнення якої до поліції заявили родичі, правоохоронці відділу повернули додому. Життю та здоров’ю дитини нічого не загрожує.
Про це повідомляє відділ комунікації Закарпатської поліції.
Вчора, 4 листопада, до поліції Ужгородського відділу надійшло повідомлення про зникнення неповнолітньої школярки. Дідусь дитини повідомив, що онучка ще 1 листопада пішла з дому і не повернулась. Також заявник розповів, що дівчина не вперше покинула помешкання без попередження, однак попередні рази швидко поверталась додому.
На пошуки дівчини у поліції орієнтували працівників сектору ювенальної превенції, кримінальної поліції. Правоохоронці опитали родичів, друзів, знайомих школярки. В результаті пошуків працівники відділу встановили місце перебування 9-класниці. Дівчину знайшли у її подруги, яка проживає поряд з помешканням зниклої.
Сьогодні, близько 0:30 в Рахівській ЦРЛ помер 30-річний мешканець с. Великий Бичків, якого було доставлено до медзакладу з ножовим пораненням у живіт. Медики повідомили про цю подію рахівських правоохоронців.
За інформацією відділу комунікації поліції Закарпатскої області, між загиблим та його 22-річним односельчанином виник конфлікт в місцевому барі. В ході сварки 22-річний підозрюваний схопив ніж з барної стойки та вдарив загиблого у живіт.
Про це повідомляє відділ комунікації Закарпатської поліції.
За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (Навмисне вбивство). Речовий доказ – ніж – вилучено й направлено на експертизу. Фігуранта справи затримано в порядку ст.208 КПК України й взято під вартою. Обставини скоєння вбивства з’ясовують слідчі.
Факти ICTV записали історію із життя у столиці Данії. Цікавими фактами ділиться українка Емілія Вацко, яка мешкає у Копенгагені і працює лікарем.
Вона виїхала 5,5 років тому, склала данську й шведську мови на найвищому рівні, підтвердила український медичний диплом, отримала данську й шведську лікарські ліцензії, працює у Копенгагені та Стокгольмі.
Дівчина розповідає про власний досвід життя у столиці Данії.
Далі – пряма мова.
Про дощ із вітром, відсутність криміналу і пряний Chai Latte
Літери «Я люблю…» руйнують не лише в Ужгороді. Виявляється, вуличні вандали атакують навіть «Я люблю Київ».
Журналісту газети «Неділя Закарпатські новини» вдалося сфотографувати понищені літери у столиці.
Де-де, а там камер спостереження точно вистачає, та й поліції значно більше, ніж на Закарпатті.
Проте хулігани все одно не бояться нищити фотозони.
І ще один важливий факт. Не раз ужгородці нарікали, що фотозону зроблено з неякісного крихкого матеріалу. У Києві їх зроблено з такого ж матеріалу.
Цікавим варіантом подібного знаку є «Я люблю Поділ» також у Києві.
Там літери зроблено з фанери. І вони справді цілі.