Закарпатцям стане простіше знайти роботу у Європі. Німеччина спростила працевлаштування

Українцям стане простіше влаштуватися на роботу в Німеччині.

Уряд Німеччини схвалив законопроект про імміграцію кваліфікованих кадрів, який полегшить працевлаштування вихідцям не з Євросоюзу, передає gazeta.ua з посиланням на Deutsche Welle.

Нововведення покликане спростити працевлаштування не тільки для фахівців з вищою освітою, а й представників робітничих професій.

Іноземці з вищою або середньою спеціальною освітою вже зараз за наявності низки умов можуть отримати у Німеччині роботу разом із дозволом на проживання. Обов’язково потрібно мати свідоцтво про професійну кваліфікацію, яку визнають у ФРН.

Ще одне нововведення полягає в тому, що при наймі на роботу громадяни Німеччини і ЄС більше не матимуть пріоритету порівняно з іноземцями. Однак уряд залишає за собою право знову вводити обмеження за професіями.

Також закон передбачає, що іноземні фахівці зможуть працевлаштуватися в Німеччині та після прибуття в країну. Досі майбутньому мігранту потрібно було мати ще до виїзду у ФРН підписаний трудовий договір із німецькою фірмою.

Нагадаємо, що традиційно на Закарпатті найбільша кількість вакансій – у газеті «Робота та навчання». Щотижня там друкуються тисячі оголошень про прийом на роботу та пошук працівників. Із часу виходу в світ першого номера вже десятки тисяч закарпатців працевлаштувалися і десятки тисяч роботодавців підібрали кваліфікований персонал.

Газета «Робота та навчання» є спеціалізованим виданням, яке допомагає своїм клієнтам підібрати фахівців різних спеціальностей, а тим, хто шукає роботу і хоче навчатися, влаштуватись на найбільш високо­оплачувані посади, отримати комфортні умови праці з подальшим кар’єрним зростанням.

Адже відомо, що кваліфікований і досвідчений персонал – запорука успіху будь-якого підприємства. Серед актуальних оголошень є пропозиції як із Закарпаття, інших областей України, так і з-за кордону. На сторінках видання містяться оголошення про пошук та пропозиції роботи.

Також газета «Робота та навчання» пропонує унікальні можливості для тих, кому потрібні працівники — редакція приймає оголошення та рекламу у провідні закарпатські газети: «Закарпатські оголошення», «Поради» і «Неділя Закарпатські новини». Адже це дуже зручно та вигідно! З питань розміщення реклами та оголошень звертайтеся:

м. Ужгород, пл. Корятовича, 2.

Телефони: 61-99-99, (050) 222-50-50, (067) 666-90-90

E-mail: zo@ogoloshennya.net

Завжди раді Вам допомогти!

zakarpatpost.net