7-річний хлопчик стверджує, що смертоносні кобри – його найкращі друзі

Семирічний хлопець грається, їсть та спить разом з трьома смертоносними зміями, що викликало турботу про його безпеку.

Девіш Адівасі навіть приймає ванну разом із ними та втирає олію в їхню шкіру.

Химерна дружба школяра із кобрами розпочалася чотири роки тому, що викликало шок у його батьків Рахуната та Мунії.

Його батько з села Патада (центральна Індія) каже: “Ми пробували все, щоб тримати хлопчика подалі від змій. Ми пояснили, що плазуни не можуть бути друзями. Це небезпечно. Але він нас не слухає”.

Він додав: “Чотири роки тому Девішу наснилися змії. Ми не придали цьому особливого значення тоді, але вранці він втік у джунглі та приніс звідти двох змій. Коли ми повернулися додому, то були шоковані, побачивши, як він грається з рептиліями. Вони повзали довкола нього, але не кусали. З тих пір він  постійно ловить змій у джунглях, тримає їх кілька днів, а потім відпускає на волю”.

Його батьки вважають, що він “дружить” з приблизно 15 різними зміями.

Односельчанин Йоендра Бундела каже: “Ми чотири роки поспіль спостерігаємо, як він грається зі зміями, і це вже нас не дивує. Ми знаємо, що змії не зашкодять йому. Але інші діти бояться цих плазунів. Вони не грають з Девішем та тримаються від нього подалі, особливо коли його оточують плаазуни. Але ми не проти, щоб вони спілкувалися з ним”.

Інший селянин додав: “Спочатку ми думали , що ця “дружба” закінчиться трагедією, але він щасливо грається з рептиліями. І це стало для нас звичним, тож ми майже не хвилюємося”.

zakarpatpost.net

Comments are closed.