АНОНС. Закарпатець під наркозом розповів, де сховав гроші. А далі трапилося те, на що ніхто не чекав

Іван Петрович потрапив у реанімацію надвечір. Цей був ще й сусід нашої медсестри, яка працювала в хірургії. У чоловіка був гострий апендицит, то ж його одразу перевели в хірургію й прооперували.

Обкладинка свіжого номера газети «ПОРАДИ»

Операція пройшла напрочуд успішно. Хоч лікарі й боялися, що чоловік уже в літах. Але наркоз дуже сподобався Івану Петровичу, який за все життя заледве випив кілька чарок горілки. Він ще довго потім марив у палаті. А сестричка, яка була його сусідкою, робила йому уколи, пише популярна на Закарпатті газета «ПОРАДИ».

Зазвичай лікарі, та навіть хворі в палаті, не дуже прислухаються до того, що верзе людина під дією наркозу. Хіба що потім – в ординаторській посміються з того всього. Але Лідка – хитра істота. Вона, як ніхто інший, могла відрізнити, що в мареннях хворого – правда, а що – брехня.

І коли Іван Петрович став розповідати про якісь великі гроші в нього в матраці, вона почала дослухатися. Знала, що чоловік ніколи не дозволяв собі зайвого. Ні випити, ні добре попоїсти, ні купити щось до хати. Єдиний його син загинув у Афгані. А дружина померла двадцять два роки тому. То чому б і не могло такому бути, що він призбирав чимало грошенят?

І коли вже хворий оклигав, почала навідуватися до нього додому. То вареників зготує, то борщику в банці принесе. Так і пробралася наша Лідочка до дідового спадку. Виявилося, що старий назбирав 70 тисяч. Якщо взяти до уваги, що це все було років 10 тому, то гроші були не маленькі. А коли побачив, що грошей нема, то ледь не зліг з інфарктом. Але коли йому натякнули на Лідку, він нізащо не хотів у це повірити.

Що ж відбувалося далі?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «ПОРАДИ».

Купуйте свіжий номер газети «ПОРАДИ» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 8 лютого.

zakarpatpost.net